İlkadım'da kardeşlik buluşması

'İlkadım Kursiyerleri Başkanıyla Buluşuyor' programı kapsamında gerçekleştirilen buluşmada, Başkan Tok ve kursiyerler biraraya geldi

İlkadım'da kardeşlik buluşması

Derebahçe Sosyal Tesislerinde 3.'sü gerçekleştirilen 'İlkadım Kursiyerleri Başkanıyla Buluşuyor' programında çok sayıda kursiyer Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile buluştu.

TOK'A YOĞUN İLGİ

60 usta öğretici ve bin kursiyerin biraraya geldiği buluşma, İlkadım Belediyesi Halk Oyunları ekibinin gösterisiyle başladı ve İlkadım Belediyesi THM Korosu'nun seslendirdiği birbirinden güzel türkülerle devam etti. Başkan Tok'un salona girmesiyle coşku daha da arttı.

BU KARDEŞLİK İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ

Salonda yaşanan birliktelik ortamından oldukça memnun kaldığını belirten Tok, "Bu güzel kardeşlik ortamının oluşmasında vatandaşlarımızla içiçe olmamız ve hizmet aşkıyla çok çalışmamız var" dedi.

3,5 YILLIK İCRAATLARI ANLATTI

İlkadım Belediyesi'nin 3,5 yıllık çalışmalarını katılımcılarla paylaşan Başkan Tok, "İlkadım'ı bu kardeşlik ortamında geleceğe taşıyoruz. Eğitimden spora, kültürden sanata her alanda vatandaşlarımızın öncelikli ihtiyaçlarını tespit ederek yatırım ve desteklerimizi planlıyoruz. Özellikle çocuklarımız ve hanım kardeşlerimizin ihtiyaçları öncelik verdiğimiz konuların başında yer alıyor. Bu bağlamda birçok projemizin yani sıra uzun yıllardır çözülemeyen Unkapanı Kültür Merkezimizin yıkımını gerçekleştirdik ve 1 yıl içerisinde yeni binamızla hanım kardeşlerimiz için bir yaşam merkezi oluşturmuş olacağız. Otoparkı, kurs derslikleri ve çok amaçlı kullanım salonu ile modern bir yaşam alanı inşa etmiş olacağız. Şimdiden hanım kardeşlerimiz için hayırlı olmasını dilerim" diye konuştu.

ANLAMLI HEDİYE

Birçok kursiyer ve vatandaşın yoğun talepde bulunduğu ve çinicilik sanatının devam etmesini sağlayacak çini fırını ihtiyacı da Başkan Tok tarafından kısa süre önce karşılanmıştı. Sadece kursiyerler değil, talep eden herkesin kullanımına açık olan çini fırınında Çinicilik Eğitmeni Handan Öztürk tarafından yapılan ilk ürün, Başkan Tok'a hediye edildi. Eğitmen Öztürk ve 87 yaşındaki en yaşlı kursiyer Süriye Karakuşlu tarafından sunulan hediyeyi çok beğendiğini belirten Başkan Tok, çini fırınının Samsunlulara hayırlı olmasını diledi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

2 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

3 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

4 Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

5 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

6 Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

7 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

8 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu

9 Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu

Prova Samsunspor'un

10 Prova Samsunspor'un


SIRADAKİ HABER