Haberlerİlkadım'da kardeşlik buluşması

İlkadım'da kardeşlik buluşması

'İlkadım Kursiyerleri Başkanıyla Buluşuyor' programı kapsamında gerçekleştirilen buluşmada, Başkan Tok ve kursiyerler biraraya geldi

İlkadım'da kardeşlik buluşması

Derebahçe Sosyal Tesislerinde 3.'sü gerçekleştirilen 'İlkadım Kursiyerleri Başkanıyla Buluşuyor' programında çok sayıda kursiyer Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile buluştu.

TOK'A YOĞUN İLGİ

60 usta öğretici ve bin kursiyerin biraraya geldiği buluşma, İlkadım Belediyesi Halk Oyunları ekibinin gösterisiyle başladı ve İlkadım Belediyesi THM Korosu'nun seslendirdiği birbirinden güzel türkülerle devam etti. Başkan Tok'un salona girmesiyle coşku daha da arttı.

BU KARDEŞLİK İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ

Salonda yaşanan birliktelik ortamından oldukça memnun kaldığını belirten Tok, "Bu güzel kardeşlik ortamının oluşmasında vatandaşlarımızla içiçe olmamız ve hizmet aşkıyla çok çalışmamız var" dedi.

3,5 YILLIK İCRAATLARI ANLATTI

İlkadım Belediyesi'nin 3,5 yıllık çalışmalarını katılımcılarla paylaşan Başkan Tok, "İlkadım'ı bu kardeşlik ortamında geleceğe taşıyoruz. Eğitimden spora, kültürden sanata her alanda vatandaşlarımızın öncelikli ihtiyaçlarını tespit ederek yatırım ve desteklerimizi planlıyoruz. Özellikle çocuklarımız ve hanım kardeşlerimizin ihtiyaçları öncelik verdiğimiz konuların başında yer alıyor. Bu bağlamda birçok projemizin yani sıra uzun yıllardır çözülemeyen Unkapanı Kültür Merkezimizin yıkımını gerçekleştirdik ve 1 yıl içerisinde yeni binamızla hanım kardeşlerimiz için bir yaşam merkezi oluşturmuş olacağız. Otoparkı, kurs derslikleri ve çok amaçlı kullanım salonu ile modern bir yaşam alanı inşa etmiş olacağız. Şimdiden hanım kardeşlerimiz için hayırlı olmasını dilerim" diye konuştu.

ANLAMLI HEDİYE

Birçok kursiyer ve vatandaşın yoğun talepde bulunduğu ve çinicilik sanatının devam etmesini sağlayacak çini fırını ihtiyacı da Başkan Tok tarafından kısa süre önce karşılanmıştı. Sadece kursiyerler değil, talep eden herkesin kullanımına açık olan çini fırınında Çinicilik Eğitmeni Handan Öztürk tarafından yapılan ilk ürün, Başkan Tok'a hediye edildi. Eğitmen Öztürk ve 87 yaşındaki en yaşlı kursiyer Süriye Karakuşlu tarafından sunulan hediyeyi çok beğendiğini belirten Başkan Tok, çini fırınının Samsunlulara hayırlı olmasını diledi.

SIRADAKİ HABER
}