HaberlerArtvinlilerden siyaset turu

Artvinlilerden siyaset turu

Samsun'da faaliyet gösteren Artvin hemşehri dernekleri, Atakum İlçesi'nde siyaset turu düzenledi.

Artvinlilerden siyaset turu

Samsun'da faaliyetlerini sürdüren Bizim Artvin Derneği öncülüğünde, Tekkeköy Artvinliler Derneği ve Şavşatlar Derneği yönetici ve üyeleri, Atakum'da siyaset turu yaptı. Artvinliler, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti, CHP ve MHP ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.

ŞEHRİMİZİ GELİŞTİRMEYE  GAYRET ETMELİYİZ

Bizim Artvin Derneği Başkanı Levent Ertük öncülüğünde biraraya gelen Artvinlileri kabul eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, yoğun katılımın olduğu ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getirerek, ''Hepinizi burada görmek bizi çok memnun etti. Biz burada hep birlikte çalışarak şehrimizi geliştirmeye gayret göstermeliyiz. Hepinize bizi ziyaret ettiğiniz için, bu güzel birlik beraberlik için teşekkür ediyorum” dedi.

SAMSUN'UN GELECEĞİ İÇİN VARIZ

Ziyaret nedeniyle Artvinlilere teşekkür eden AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ise, ''Böylesine bir birliktelik ve beraberlik örneği çok güzel. Hemşehri dernekleri Samsun’a renk katıyor. Hepimiz Samsun’da birleşiyoruz, Samsun’un geleceği için varız'' diye konuştu.

KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK

Aynı zamanda Artvinli olan MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ise, ''Hemşehriniz olarak sizleri burada görmekten ziyadesi ile mutlu oldum. Birlik ve beraberlik her şeyden önce gelir. Artvinli hemşehriniz olarak kapımız her zaman sizlere açık'' ifadelerine yer verdi.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci de, ''Yapmış olduğunuz bu ziyaret birlik beraberlik adına çok güzel bir hareket. Bu kenti birlik ve beraberlik ile ileri götürebiliriz. İyi şehir yüksek binalar ile değil içindeki insanlık ile olur. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum'' dedi.

BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ

Ziyaretlerde Artvinliler adına konuşan Bizim Artvin Derneği Başkanı Levent Ertürk, ''Bu ziyaretler ile temel amacımız birlik ve beraberliği ön plana çıkartmak. Ziyaretlerde Atakum'da bulunan siyasi aktörlerle hemşerilerimizi tanıştırıyoruz. Birlikte neler yapabileceğimizi konuşarak, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Ziyaretlerimiz amacına ulaştı. Artvinliyiz ama doyduğumuz yer olan Samsun'da Samsun için birlikte çalışmaya devam edeceğiz'' diye konuştu.
Ertürk, ziyaretlerde başkanlara isimlerinin yazılı olduğu kalem hediye etti.

SIRADAKİ HABER
}