HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, 'Şu anda bizi bekleyenler var ama henüz tahta açık değil. Tahtamız açık bile olsa hiçbir oyuncuyu 26'sına kadar bekletemeyiz. Oluşacak yönetimin bir an önce belirlenip gayrı resmi de olsa erkenden işe başlaması gerekir' dedi

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

SÜRE İSTEDİK

Samsunspor Sportif DirektörüCoşkun Zeren, transfer görüşmelerini sürdürdüklerini söyledi. Zeren, bir kaç oyuncunun kendilerinden gelecek haberi beklediğini belirterek, "Bazı oyunculardan 3-4 günlük süreler aldık. Biraz daha bizi bekleyecekler. Ancak henüz transfer tahtamız açık değil. Bu konuda çalışmalar olacak ama gerçek olan şu anda transfer yapamıyor olmamızdır. Önce transfer tahtasının açılıp ardından ise daha güçlü ve futbolcuları da mutlu eden şekilde görüşmelerimizi sürdürmemiz en sağlıklı olan" diye konuştu.

KONGRE SÜRECİ

Zeren kongre sürecine de değinerek, "İlki 19 ikincisi 26 Ocak'ta genel kurulumuz var. Ancak şunu belirtmeliyim ki, hiçbir oyuncuyu ayın 26'sında yönetimimiz oluşacak ondan sonra görüşürüz diye bekletemeyiz. Transfer 30 Ocak'ta son bulacak. Bunun için oluşacak yönetimin bir an önce belirlenip gayrı resmi de olsa işe başlaması gerekiyor. Biz yerli ve yabancı oyuncularla konuşuyoruz. Savunma hattı, kanatlar ve forvet hattına takviye yapılması muhtemel. Ancak dediğim gibi önce tahta sonra yönetim halledilmeli" dedi.

SIRADAKİ HABER
}