HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'a müjde

Samsunspor'a müjde - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, alacaklarının yarısı ödenen futbolcuların kalan paralarının, hiç ödeme yapılmamış yerli ve yabancı oyuncuların da alacaklarının hafta sonuna kadar ödeneceğini ifade etti.

Samsunspor'a müjde

ÖDEMELER YAPILACAK

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, madi sorunları bu hafta çözmek istediklerini söyledi. Zeren, alacaklarının yüzde 50'si ödenen futbolculara hafta sonuna kadar kalan alacaklarının da verileceğini duyurdu. Zeren, "Oyuncularımız büyük bir hassasiyet göstererek kendilerine sunulan ödeme planının kabul ettiler. İlk etapta yüzde 50 alacaklarını alan oyuncularımıza bu hafta kalan ödemeleri yapılacak. Yine hiç para almamış olan isimlere de verilen sözler yerine getirilecek. Yabancılar konusunda da çalışmalarımız var" dedi.

TAHTAYI AÇMALIYIZ

Zeren, "Tabiki bununla birlikte Valimiz Osman Kaymak önderliğinde transfer tahtasını ad açtırmak istiyoruz. Bunun için 3.5 Milyon TL gibi bir para lazım. En az da 5-6 oyuncu transfer etmeliyiz. Çünkü kadromuzdan oyuncular kaybettik. Transfer yapamazsak, ikinci yarı bizim açımızdan oldukça sıkıntılı geçer. Maalesef altyapıdan da bizim eksik yönlerimizi dolduracak olan genç oyuncularımız çıkmadı. Hafta sonuna kadar mali ve transfer tahtası konusunda herşey büyük ölçüde netlik kazanacaktır. Camiamızda güzel bir birliktelik havası var" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}