HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, veda mesajı veren Teknik Direktör Engin İpekoğlu, idmana çıkmayan Gökay İravul, Bahia ve ödemelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Kırmızı- Beyazlılarda Sportif Direktör Coşkun Zeren, önemli açıklamalarda bulundu Zeren, "İdmana çıkmayan Gökay izinli diyelim, alacağı ödenmedi bir moral bozukluğu oldu. Hocamızdan izin aldı. Ödemesi yapılmadığı için teklifler geliyor. Burada kalacağını düşünüyoruz. Hocamızla da net bir şekilde konuşmadık, şu anda beraberiz, konuşacağız. Bahia konusunda avukatlarımız oyuncunun temsilcileriyle görüşmelerini sürdürüyor. Vali beyin güzel bir çalışması var. Bir kaç gün içerisinde tüm sorunları çözmek istiyoruz. Ekonomiyi artık gündeme getirmek istemiyoruz. Tüm konsantrasyonumuzu maça vermek istiyoruz. Bir kısım oyuncuların tamamı ödendi, bazılarının yarısı ödendi, Gökay, Muhammet, Samet ve Oğuz'a hiç ödeme yapılmadı. Yabancı oyuncular da henüz ödeme yapılamadı. Transfer tahtası konusunda konuşmak istemiyorum, öncelikle içimizi halletmeliyiz. Açtırabilirsek çalışmamız var. Müsaade istediğimiz oyuncular var. Valimiz Osman Kaymak büyük uğraş veriyor, inşallah bir kaç güne sorunlar biter" dedi. 

TELEFON TRAFİĞİ...

Coşkun Zeren'in antrenman boyunca telefonu elinden düşmedi. Sürekli telefon trafiğinde olan Zeren'in ödemeler konusunda görüşmeler yaptığı belirtildi.

 

SIRADAKİ HABER
}