HaberlerWhatsapp HaberleriWhatsApp'ta iOS kullanıcıları için beklenen an geldi

WhatsApp'ta iOS kullanıcıları için beklenen an geldi - Whatsapp Haberleri

WhatsApp'ın iOS kullanıcılarının beklediği güncellemeyi yayınladı.2.18.11 sürümüyle birlikte artık YouTube videoları mesajlaşma sayfasında oynatılabiliyor. Ne yazık aynı güncelleme WhatsApp'ın android uygulaması için gelmedi.

WhatsApp'ta iOS kullanıcıları için beklenen an geldi

WhatasApp işlevsel bir özelliği iOS kullanıcılarına sundu. Artık WhatsApp’tan paylaşılan Youtube videoları mesajlaşma ekranında izlenebilecek. Android ve Windows Phone için henüz güncelleme gelmedi.

KullanıcılarWhatsApp üzerinden herhangi birYouTube videosu gönderdiklerinde ya da aldıklarında bağlantı balonunun üzerinde bir oynatma butonu çıkıyor. Bu butona tıklandığı anda video oynatılmaya başlayacak. Gönderilen videoyu izlemek için sohbet penceresinde kalmanız gerekmiyor. Dilerseniz videoyu izlediğiniz sırada farklı bir sohbet penceresine girebilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp mesajlaşma ekranında da tam ekrana geçiş yapabilirsiniz.

Youtube desteğinin kullanamıyorsanızApp Store’dan WhatsApp uygulamasının son versiyonunu yükleyerek videoları mesajlaşma ekranında seyredebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

KAYNAK:SÖZCÜ

SIRADAKİ HABER
}