Samsunspor | Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

Samsunspor | Samsun Valisi Osman Kaymak, 20 Ocak Futbol Şehitleri anma programında devam eden yardım kampanyasıyla ilgili, 'Maalesef hala amacımıza ulaşamadık. Buradan işadamlarına sesleniyorum. Kağıt toplayarak geçinen ve 555 TL bağışlayan Kibar amcayı örnek alsınlar' dedi.

Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

KAYMAK'A BÜYÜK İLGİ

Samsunspor için yardım kampanyası başlatan ve bu zor günlerde elini taşın altına koyan Samsun Valisi Osman Kaymak, şehirde her kesimin sevgisini kazandı. Dünkü 20 Ocak Futbol Şehitleri anma programına da katılan Vali Kaymak'a burada büyük ilgi vardı. Zaman zaman adına tezahüratlar yapılan Vali Kaymak, "O eski günleri unutmamak, geçmiştekilerin verdiği emeklerden ders almak lazım. Gençlerimizin Samsunspor sevdasıyla büyümeleri 'Bu şehrin Çocukları Samsunsporludur' proje çok önemli. Ancak Samsunsporlu olmak sadece takım başarılıyken alkışlamak olmamalı. Kötü günlerde de takımın yanında olmak lazım. Taraftar olmak bunu gerektirir" diye konuştu.

SINAVDAN GEÇİYORUZ

Vali Osman Kaymak, "Samsunspor büyük bir sınavdan geçiyor. Ekonomik sıkıntılar var, kampanya başlattık. Taraftarlar büyük destek verdi, onlara teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik havası oluştu. Belediye başkanları ve işadamlarında da destek almaya başladık. Ancak maalesef hala amacımıza ulaşamadık, istenilen parayı toparlayamadık. Tahtanın açılması, yeni transferlerin yapılması lazım. Aksi takdirde bizi zor günler bekliyor. Yine de ümitlerimiz tükenmiş değil. Buradan işadamlarına sesleniyorum; kağıt toplayarak geçimini sağlayan ve 555 TL bağışlayan Kibar amcayı örnek alsınlar. Samsunspor'u o şaşalı ihtişamlı günlere geri döndürelim. Herkesi desteğe davet ediyorum" dedi.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da skandal olay! Kreş öğrencilerine şiddet...

1 Samsun'da skandal olay! Kreş öğrencilerine şiddet...

Samsun'da dernek başkanı ölü bulundu

2 Samsun'da dernek başkanı ölü bulundu

Samsunspor'da Samaras şoku

3 Samsunspor'da Samaras şoku

Samsun'da fırıncılar arasında rekabet! Ekmek fiyatları düştü

4 Samsun'da fırıncılar arasında rekabet! Ekmek fiyatları düştü

Samsun'da kaza! Başından bir an olsun ayrılmadı

5 Samsun'da kaza! Başından bir an olsun ayrılmadı

Samsun'da yağışlı ve soğuk hava kapıda

6 Samsun'da yağışlı ve soğuk hava kapıda

 Görüşme odasına alınacaklar

7 Görüşme odasına alınacaklar

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Tan: 'Afranız tafranız kime?'

8 MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Tan: 'Afranız tafranız kime?'

Samsun'da hükümlü firar etti

9 Samsun'da hükümlü firar etti

Hadım olmaya razı gelmek...

10 Hadım olmaya razı gelmek...


SIRADAKİ HABER