HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da şehitlere büyük ayıp

Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'un 20 Ocak 1989'daki kazasında kaybettiği futbol şehitleri için düzenlenen anma törenine Sportif Direktör Coşkun Zeren, Teknik Direktör Engin İpekoğlu ve A Takım futbolcularının katılmaması büyük tepki çekti.

Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

ANMA SAATİNDE İDMAN

Futbol şehitleri Teknik Direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Zoran Tomiç ve Mete Adanır'la otobüs şoförü Asım Özkan, dün vefatlarının 29. yıl dönümünde anıldı. Geçen yılların aksine katılımın az olduğu anma törenlerinde Samsunspor A Takımı'ndan hiç kimse yer almadı. Anma programlarının yapıldığı saat 11.00'e antrenman koyan Teknik Direktör Engin İpekoğlu ve bu durumu düzeltmeyen Sportif Direktör Coşkun Zeren'e büyük tepki vardı. Bu ikilinin mevcut programda geri adım atmamasıyla anma törenlerine Samsun'da olmalarına rağmen futbolcular da katılamadı.

ATAKUM VE CANİK GELDİ

Samsunspor Kulüp Genel Müdürü Metin Koçer'in, Sportif Direktör Coşkun Zeren'e anma programını bir kaç gün önceden sunduğu ve anma sabahı da arayarak yeniden bilgi verdiği öğrenildi. Buna rağmen Zeren'in duruma müdahil olup takımı mezarlıklardaki anma programlarına getirmemesi 'büyük bir ayıp, vefasızlık' şeklinde yorumlandı. Öte yandan Samsunspor Gençlik Geliştirme Sorumlusu Besim Durmuş ve altyapı sporcuları, Atakum Belediyespor A Takım sporcuları ve Canik Belediyespor altyapı sporcuları anma etkinliklerinde yer alarak takdir topladı.

SIRADAKİ HABER
}