HaberlerFİSKOBİRLİK'e sahip çıkın

FİSKOBİRLİK'e sahip çıkın

FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, 'Bu kurumun piyasada belirleyici etki olmasını istiyorsanız, dünyada ve burada ciddi bir aktör olmasını istiyorsanız, net söylüyorum kesinlikle hepimize iş düşüyor' dedi.

FİSKOBİRLİK'e sahip çıkın

FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Entegre Fındık İşleme Tesisleri (EFİT) AŞ salonunda gerçekleşen genel kurulda yaptığı konuşmada, birliğin zorlu süreçlerden geçtiğini, çabaladığını, toparladığını ve şu anda iyi işler yaptığını söyledi.
Geçmişte, "Üreticilere borcu halledelim herhalde rahatlarız" denmesine rağmen sıkıntıların devam ettiğini dile getiren Bayraktar, büyüme çalışmalarının kendine göre sıkıntıları olduğunu belirtti.

HERKES SAHİP ÇIKMALI

Bayraktar, FİSKOBİRLİK'in üreticinin her şeyi olduğunu vurgulayarak, "En batık zamanında bile sıkıştığınızda başvurduğunuz yer burası, ama sözlü ama yazılı ama fiili buraya başvuruyorsunuz. Dolayısıyla bu kuruma topluca sahip çıkmak lazım" diye konuştu.

TEK BAŞINA YÜRÜMEZ

FİSKOBİRLİK'in el birliğiyle ayağa kalkacağını, başka bir şansın olmadığını vurgulayan Bayraktar, şunları dile getirdi: "Bu gemi tek başına yürümez. Biz ticaret yaparız onu söyleyeyim, kendi yağımızda kavruluruz, bir kısım yüklerimiz var ama geçmişte kalan, bu kurum sıfırlandığı anda kendi kendini götürecek durumda ama bu kurumun piyasada belirleyici etki olmasını istiyorsanız, dünyada ve burada ciddi bir aktör olmasını istiyorsanız, net söylüyorum kesinlikle hepimize iş düşüyor."

SIRADAKİ HABER
}