HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada - Samsunspor Haberleri

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın önderliğinde mevcut takımın tüm ödemeleri tamamlanırken, bugün itibariyle transfer tahtasının açılması için çalışmalar başlayacak. Vali Kaymak sürdürdüğü görüşmelerde hem maddi kaynak üretmeye çalışıyor, hem de yönetim için hamleler yapıyor.

Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

HEPSİ ÖDENDİ

Samsunspor'da çıkan mali krizin ardından ValiOsman Kaymak'ın önderliğinde yardım kampanyası başlatılmıştı. Samsunspor'a yardım kampanyası neticesinde mevcut takımın geçmişe yönelik tüm alacakları dün itibariyle ödendi. Son olarak Samaras, Sifakis ve Angan'ın da alacaklarının ödendiği ve takımın geçmişe dönük alacağının kalmadığı öğrenildi. Bu üç isimle birlikte personele de bir maaş yatırıldığı belirtildi. Vali Osman Kaymak önderliğinde bugünden itibaren ise transfer tahtasını açmak için çalışmalar yapılacak.

CİDDİ ÇALIŞMALAR

Samsunspor'da Vali Kaymak'ın önderliğinde transfer tahtasının açılabilmesi için hafta sonuna kadar ciddi çalışmalar yürütülecek. Transferin son bulacağı 30 Ocak'a kadar sorunun çözülerek gerekli takviyelerin yapılması bekleniyor. Öte yandan Vali Osman Kaymak, 26 Ocak'ta kongresi olanSamsunspor'a yönetim oluşturabilmek için de büyük çaba sarf ediyor. Vali Kaymak, maddi kaynak arayışlarıyla birlikte yönetimi kurmak için de ciddi bir çaba içerisinde. Cuma günkü kongreye kadar bu konuda da gelişmeler olması bekleniyor.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}