HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da Kayyum Başkanı Karayılmaz

Samsunspor'da Kayyum Başkanı Karayılmaz - Samsunspor Haberleri

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın kayyum listesini hazırladığı öğrenildi. Kayyum başkanı olarak Vali Kaymak'ın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz'ı belirlediği ifade edildi. Listede Nihat Soğuk ve Suat Çakır gibi önemli isimler de var.

Samsunspor'da Kayyum Başkanı Karayılmaz

SON ŞEKLİNİ VERDİ

Kayyum heyeti atanması için gün sayanSamsunspor'da Vali Osman Kaymak'ın listesine son şeklini verdiği öğrenildi. Birçok kişiyle görüştükten sonra herkesin destek vereceği bir liste hazırlayan ValiOsman Kaymak'ın gerekli açıklamayı bugün veya yarın yapması bekleniyor. Vali Kaymak'ın Kayyum Başkanı olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz'ı belirlediği öğrenildi.

İŞTE DİĞER İSİMLER

Samsun Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk'un altyapı sorumlusu olarak düşünüldüğü listedeSamsunspor Divan Kurulu Başkan Yardımcısı Suat Çakır'ın da, futbol şube sorumlusu olarak yer alacağı belirtildi. Ayrıca Samsun Valiliği Yazı İşleri Müdürü Mesut Aydoğdu, Mahalli İdareler Müdürü Mehmet Hayri Şen, bir avukat ve bir mali müşavirin de kayyum yönetiminde olacağı belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}