HaberlerSamsunspor HaberleriMurzioğlu: 'Binde birini yapmamışlardır'

Murzioğlu: 'Binde birini yapmamışlardır' - Samsunspor Haberleri

TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Galatasaraylı olması nedeniyle kendisini eleştirenlere cevap verdi. Murzioğlu, 'Galatasaraylı olmamı eleştirenler Samsunspor'a yaptığım yardımın binde birini yapmamıştır' dedi

Murzioğlu: 'Binde birini yapmamışlardır'

HAKSIZLIK YAPIYORLAR

Torunu ile birlikte Galatasaray formasıyla çekilmiş fotoğrafının konuşulmasının yanlış olduğunu belirten Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu BaşkanıSalih Zeki Murzioğlu, kendilerinin her zamanSamsunspor'un arkasında olduklarını söyledi. Murzioğlu, "Bu yıl yönetim kurulu olarak stattan loca aldık. Takımı deplasmanlara gönderdik. İmkanı iyi olan arkadaşlarımız para yardımı yaptı. Görev sürem boyunca elimizden geleni yaptık. Bana haksızlık yapıyorlar" dedi.

GALATASARAY'I TUTUYORUM

Murzioğlu, "Gelelim Galatasaray forması meselesine. Sizin de 3 büyüklerden tuttuğunuz takım vardır. Ben Galatasaray'ı tutuyorum, bunu da inkar edemem ki. Bunun üzerinden ne pirimi yapacaksınız. Ben Galatasaray'ı tutuyorum, çocuklarım Beşiktaşlı. Torunumla bir fotoğraf çektim al sen bunu basına taşı. Ayıptır. Bunu yapanlara teessüf ederim. Samsunspor'la da fotoğrafım var. Bunu yazanlar benim yaptığım yardımın binde 1'ini yapmamıştır" diye konuştu.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}