HaberlerKocaeli HaberleriSuadiyespor'un kupasını Başkan Üzülmez verdi

Suadiyespor'un kupasını Başkan Üzülmez verdi - Kocaeli Haberleri

Amatör Süper Lig'de mücadele veren Suadiyespor, Sırrıpaşa ile oynadığı şampiyonluk maçında 2-2 berabere kalarak averajla grubunda şampiyon oldu.

Suadiyespor'un kupasını Başkan Üzülmez verdi

Amatör Süper Lig B grubunda mücadele veren Kartepe Suadiyespor ile Derince Sırrıpaşa Futbol Kulübü arasındaki şampiyonluk mücadelesinde, büyük bir çekişme ve heyecan yaşandı. Karşılaşmayı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, KASKF Başkanı Murat Aydın, Kartepe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan, spor adamları ve her iki takım taraftarları ile çok sayıda alt yapı antrenörü takip etti. Karşılaşma 2-2 biterken, ikili averajla Kartepe Suadiyespor Sultanorhan'a üstünlük sağladığı için Amatör Süper Lig B grubunda şampiyon oldu. Kartepe Suadiyespor şampiyonluk kupasını Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'in elinden aldı. Kupa töreni sonrasında Suadiye taraftarları şampiyonluğu statta kutladı.
Kupa töreninde konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez 'Kartepe Belediyesi olarak sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Kartepemiz spor yatırımları bakımından lider belediyeler arasında yer almaktadır. Geleceğimiz olan gençlerimizin en iyi şekilde spor yapmalarını sağlıyoruz. İmkanlarımız dahilinde ilçemizde faaliyet gösteren bütün spor kulüplerine desteklerimiz devam ediyor. Bundan sonra desteğimiz devam edecektir. Ülkemiz önemli başarılara amatörde yapılan yatırımlarla ulaşacaktır. Bu konuda Kartepe Belediyesi örnek olmaktadır' ifadelerini kullandı.

Suadiyespor’un kupasını Başkan Üzülmez verdi

SIRADAKİ HABER
}