HaberlerDiyarbakır HaberleriEngelli Hasan'ın tek hayali Galatasaray maçına gitmek

Engelli Hasan'ın tek hayali Galatasaray maçına gitmek - Diyarbakır Haberleri

Diyarbakır'da yaşayan bedensel engelli 19 yaşındaki Hasan Mehmetoğlu'nun tek hayali fanatiği olduğu Galatasaray takımın maçına gitmek ve futbolcu Gomis'in formasını alabilmek.

Engelli Hasan'ın tek hayali Galatasaray maçına gitmek

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ilçesinde ailesiyle birlikte kalan ve Engelsiz Yaşam Merkezi'nde katıldığı kurslarla kendisini geliştiren Hasan Mehmetoğlu'nun tek hayali, küçüklükten beri fanatiği olduğu Galatasaray Spor Kulübünün maçına gidip Gomis'in formasını alabilmek. Doğuştan iki ayağından engelli olan Mehmetoğlu, Galatasaray'ın maçlarını kaçırmadığını, her koşulda gidip izlediğini ve bir gün canını Galatasaray için feda etmeye hazır olduğunu ifade etti. Mehmetoğlu, hayalinin gerçekleşmesi için sesinin duyulmasını istedi.
Çocukluktan beri Galatasaray aşığı olduğunu vurgulayan Mehmetoğlu, 'Burada kurslara katılıyorum. Çanta falan yapıyorum. Benim hayalim Galatasaray'ın stadında Gomis'i görmek ve formasını almak. Daha doğrusu hepsini görmek istiyorum. Tek hayalim bu, gerçekleştirirseniz çok mutlu olurum. İnşallah Galatasaray uğruna feda olmak da nasip olur. Her hafta maçlarına gidiyorum kahveye. Maçlarına gittiğimde formamı giyiyorum ve maça gidip onu destekliyorum' diye konuştu.

Engelli Hasan’ın tek hayali Galatasaray maçına gitmek

SIRADAKİ HABER
}