HaberlerKars HaberleriKars'ta biri ölümlü iki trafik kazası MOBESE'de

Kars'ta biri ölümlü iki trafik kazası MOBESE'de - Kars Haberleri

Kars'ta meydana gelen 2 farklı trafik kazası, MOBESE kameraları tarafından kaydedildi. Kars'ta Gazi Ahmet Muhtar Paşa (GAMP) Caddesi'nde meydana gelen ve bir kişinin takla atan aracın altında kalarak hayatını kaybettiği kaza ve yine GAMP Caddesi'nde 5 aracın karıştığı trafik kazaları MOBESE kameralarınca anbe an kaydedildi.

Kars'ta biri ölümlü iki trafik kazası MOBESE'de

İlk kaza Gazi Ahmet Muhtar Paşa (GAMP) Caddesi'nde seyir halindeki Nülfer Tuçdan yönetimindeki 76 AD 179 plakalı otomobil, Şehit Yusufbey Caddesi üzerinde seyir halinde olan Ziyaettin Güngör idaresindeki 36 AU 662 plakalı otomobil ile Köşem Gözde kavşağında çarpıştı. Nülifer Tuçdan idaresindeki otomobil takla attı. Araçta yolcu olarak bulunan İsmail Avinca aracın altında kalarak, ağır yaralandı. Çevredekilerin yardımıyla araç kaldırılarak, yaralı aracın altında çıkarılmıştı. Aracın altından çıkarılan Avinca hayatını kaybetmişti.
İkinci kaza yine GAMP Caddesi ile Şehit Yusufbey Caddesi'nde meydana gelmiş 5 aracın karıştığı kazada 1 kişi yaralanmıştı. Meydana gelen trafik kazaları MOBESE görüntülerine yansıdı.

SIRADAKİ HABER
}