HaberlerKayseri HaberleriZeytin Dalı Harekatına '10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi' slo

Zeytin Dalı Harekatına '10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi' slo - Kayseri Haberleri

Öz Ağaç-İş Sendikası, Türk Silahlı Kuvvetlerinin başlatmış olduğu 'Zeytin Dalı' harekatına '10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi' sloganıyla destek verdi.

Zeytin Dalı Harekatına '10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi' slo

Toplantıya Öz Ağaç- İş Sendikası yönetimi, temsilcileri ve üyeleri katıldı. Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Öz Ağaç- İş Sendikası Genel Başkan Vekili Av. Tuncay Dolu, başlatmış oldukları imza kampanyası ile bu operasyona gönüllü olduklarını ve Mehmetçiğin her zaman yanında olduklarını vurguladı.
Öz Ağaç- İş Sendikası Genel Başkan Vekili Dolu, Sivil Toplum Kuruluşu olarak 10 bin üye ile Türk Devletin yanında olduklarını dile getirdi. Dolu, 'Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Başkomutanlığında başlatılan operasyonun, bölgeye barış getirmesi ve sınır güvenliğimizin sağlanması amacı ile büyük önem arz etmektedir. Hiç şüphesiz ki, şanlı Türk Ordusu o bölgede ve yedi cihanda barışı ve istikrarı sağlayacak kudrete sahiptir. Bizler de Mehmetçiğimizin dualarımızla destekçisiyiz. Dost düşman bilsin ki her Türk vatan evladı için mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır. Biz bu anlayışla doğduk bu anlayışla vatan için düşünmeden canımızı ve malımızı veririz. İnancımız şudur ki; 'Ölürsek şehit, kalırsak gaziyiz' Biliyoruz ki, eğer bugün Tek Millet, Tek Devlet, Tek Vatan, Tek Bayrak altında rahatça yaşıyorsak kahraman askerlerimizin ve ona destek olan Türk Milleti sayesindedir' dedi.

Zeytin Dalı Harekatına ‘10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi’ slo

SIRADAKİ HABER
}