HaberlerBilecik Haberleriİbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş'a

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş'a - Bilecik Haberleri

Avrupa Birliği Erasmus Projesi kapsamında İtalya'ya gidecek olan Bilecik İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Okul Müdürü Sezai Çetin ve Öğretmen Mevlüde Dağlı ile birlikte Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'u makamında ziyaret ettiler.

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş'a

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Sezai Çetin, okuldan altı öğrenci ve iki öğretmenin 'Sessiz İskemi ve Bakım Uygulamalarının AB Boyutu' konulu Erasmus Projesi kapsamında proje ortağı olarak İtalya/Modena'da proje çalışmalarında bulunacaklarını belirterek, projenin içeriği hakkında bilgiler verdi.
Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ise, öğrencilerin yirmi gün sürecek Avrupa Birliği Projesi hareketliliği öncesi gerçekleştirdikleri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Durmuş, 'Böyle projeler kapsamında öğrencilerimiz mesleki bilgi ve birikimlerini geliştirmenin yanı sıra bir yurt dışına çıkış tecrübesi de yaşıyorlar. Bu tecrübe onların gelecek planları için önemlidir. Öğrencilerimiz yurt dışında bulundukları süre içerisinde yüce Türk millerimizi temsil ettiklerini unutmasınlar. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin gelenek göreneklerimizi ve kültürümüzü de gittikleri yerlerde en doğru ve en güzel biçimde tanıtacaklarına inanıyorum. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar diliyorum' dedi.

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’a

SIRADAKİ HABER
}