Haberlerİzmir HaberleriBaşkan Akpınar'a anlamlı ödül

Başkan Akpınar'a anlamlı ödül - İzmir Haberleri

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, hayata geçirdiği örnek yatırımlar ve her kesime dokunan projeleriyle Rotary Meslek Hizmet Ödülüne layık görüldü. İzmir Efes Rotary Kulübü'nün verdiği ödül, törenle Rotary 2440. Bölge Guvernörü Lütfi Demir tarafından Başkan Akpınar'a takdim edildi.

Başkan Akpınar'a anlamlı ödül

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'ın eşi Zehra Akpınar ile katıldığı törende; Rotary Kulüplerden Sorumlu Bölge Sekreteri Tamer Hepagir, Rotary Bölge Kültür Sanat Komite Başkanı Metin Hepyükselen ve Orkestra Şefi Hakan Şensoy da yer aldı. Geleneksel hale gelen ve mesleğinde önemli başarılara imza atmış kişilere verilen ödül, bu yıl Başkan Akpınar ile birlikte bale sanatçısı Banu Dağcıoğlu Türkeli ve seramik sanatçısı Verda Sipahi'ye de sunuldu.
Bu ödüle layık görülmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, 'İzmir Efes Rotary Kulübü tarafından verilen Meslek Hizmet Ödülünü, tüm Karşıyakalılar adına alıyorum. Dün olduğu gibi, bugün ve yarın da kentimiz ve halkımız için çalışmaya devam edeceğiz' dedi.
Rotary 2440. Bölge Guvernörü Lütfi Demir de kente olan üstün hizmetleri ve topluma sunduğu katkılar nedeniyle Başkan Akpınar'a bu ödülü verdiklerini belirterek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

SIRADAKİ HABER
}