HaberlerManisa HaberleriMASKİ'den teknolojik yaklaşım

MASKİ'den teknolojik yaklaşım - Manisa Haberleri

MASKİ Genel Müdürlüğü, içme suyu tesislerinde yer alan pano ve teçhizat grubunda olası arızaları önceden bularak vatandaşlara kesintisiz su temini için teknolojik cihazlar ile tespit çalışmalarına başladı.

MASKİ'den teknolojik yaklaşım

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu temin edilen tesislerde pano ve teçhizat gruplarında oluşabilecek arızaları teknolojik cihazları sayesinde önceden tespit ediyor. Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı'na bağlı teknik personelce yürütülen ön çalışmalar sayesinde, içme suyu tesislerinde olası arızalar önceden tespit edilerek erken müdahale ediliyor. Termal Kamera, Kablo İzleme ve Arıza Tespit Cihazı sayesinde yürütülen çalışmalarda vatandaşların olası arızalardan kaynaklı su kesintisi yaşamaları en aza indiriliyor.

'Arızaları en aza indirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz'
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, 'il genelinde yürüttüğümüz tüm çalışmalarda günümüz teknolojisini kullanarak daha verimli ve hızlı bir şekilde yatırımlarımızı hayata geçiriyoruz. Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığımıza bağlı teknik personelimizce yürütülen ön çalışma sayesinde içme suyu tesislerimizdeki pano ve teçhizat gruplarındaki olası arızaları önceden tespit ederek erken müdahale edebiliyoruz. Böylelikle arızalardan kaynaklı su kesintilerini en aza indiriyoruz' dedi.

MASKİ’den teknolojik yaklaşım

SIRADAKİ HABER
}