HaberlerMuş HaberleriBaşkan Asya ve AK Parti yöneticilerinden esnaf ziyareti

Başkan Asya ve AK Parti yöneticilerinden esnaf ziyareti - Muş Haberleri

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve il yönetimi, Küçük Sanayi Sitesinde bulunan esnafları ziyaret etti.

Başkan Asya ve AK Parti yöneticilerinden esnaf ziyareti

Muş Küçük Sanayi Sitesini ziyaret eden Belediye Başkanı Feyat Asya ve AK Parti heyetine, Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Subaşı eşlik etti. Yaptıkları çalışmalarla ilgili esnafı bilgilendiren Başkan Asya, sanayi sitesindeki sıkıntıların da giderilmesi için gerekli çalışmayı yapacaklarını söyledi. Bugüne kadar yapılan çalışmalarla ilgili esnafları bilgilendiren Başkan Asya, Muş'un her noktasında faaliyetlerinin olduğunu kaydederek, 'Belediye olarak kentin hemen hemen her bölgede çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızı mağdur etmemek için öncelikli olarak eksikliklerin fazla olduğu yerlere yoğunlaşmış bulunmaktayız. Geçen çalışma sezonunda kentin her tarafında başlatılan kazı ve döşeme çalışmaları, her ne kadar vatandaşlarımıza biraz sıkıntı yaşatsa da bu çalışmanın sonucunda iyi bir görüntü elde edeceğimizi umuyoruz. Görev süremiz içerisinde sizlere söz verdiğimiz ve vaat ettiğimiz bütün çalışmalara el attık. 4'üncü yılımızda projelerimizin büyük bir kısmı gün yüzüne çıkmaya başladı. Allah'ın izniyle uygulamaya alacağımız projelerin tamamlanması ile şehrimizi güzel bir görünüme kavuşturacağız' dedi.
Altyapı projesinin önemine dikkat çekerek destek isteyen Başkan Asya, 'Geçen yıl ciddi bir sorumluluk alarak ilimizin içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarını yenilemeye başladık. Bu süre içerisinde ister istemez sıkıntılarla karşılaştık. Bu süreçte şehrin görüntüsü kötü olabilir, vatandaşlarımız biraz zahmet görebilir. Allah'ın izniyle bunların sonucunda iyi bir hizmet ortaya çıkacaktır. Bunun yanı sıra sanayi bölgesinde geçtiğimiz yıllar birçok çalışmayı hizmetinize sunduk. Ama yapılanları bizler yeterli bulmuyoruz. Esnafımızın ve eşrafımızın talep ve önerileri doğrultusunda hareket edeceğiz. Eksikliklerinizin giderilmesi noktasında en kısa zamanda gerekli çalışmaların yapılacağından emin olabilirsiniz. Biz bu yola söz vererek çıktık. Allah'ın izniyle verdiğimiz sözü de yerde bırakmayacağız' diye konuştu.
Başkan Asya, ziyaretler sırasında karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet etmeyi ihmal etmedi. Başkan Asya ve beraberindekilere yoğun ilgi gösteren sanayi esnafı da, belirli periyotlarda kendilerini ziyaret edip sorun ve sıkıntılarının dinlenmesinden memnuniyet duyduklarını ifade etti.
AK Parti İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ise, parti politikası gereği sürekli halkla iç içe olduklarını anımsatarak, vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vermek üzere çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

Başkan Asya ve AK Parti yöneticilerinden esnaf ziyareti

SIRADAKİ HABER
}