HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Genç'ten müjde

Başkan Genç'ten müjde - Samsun Haberleri

Ankara'da ziyaretlerde bulunan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçeye gençlik merkezi yapılacağını ifade etti

Başkan Genç'ten müjde

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Ankara'da Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürü Emre Topoğlu'nu ziyaret etti. Altunsoy ve Topoğlu ile görüşen Başkan Genç, Canik'e gençlik merkezi yapılacağı müjdesini verdi. Geleceği donanımlı gençlerle birlikte şekillendireceklerini belirten Başkan Genç, gençlik merkezinde açılacak kurslardan tüm gençlerin faydalanabileceğini söyledi.

GENÇLERİN YANINDAYIZ

Her zaman gençlerin yanında olduklarını vurgulayan Başkan Genç, "Okuyan, araştıran, düşünen, özgüveni yüksek, sanata, gelişmelere açık, yenilikçi, ahlaklı, üretici, kaynakları etkin ve doğru kullanan, çevreye duyarlı bir gençlik hedefliyoruz. Bu anlayışla Canik Belediyesi olarak gençlerimiz için eğitim, kültür, sanat, spor gibi pek çok yatırım gerçekleştirdik. İnşallah Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğümüzle birlikte inşallah ilçemize bir Gençlik Merkezi kazandıracağız" dedi.

ÖNEMLİ KAZANIM

Canik'te önemli bir gençlik potansiyelinin olduğuna da işaret eden Başkan Genç, "Tüm gençlerimizin beden ve ruh sağlığını korumak, sosyo-kültürel gelişimlerini desteklemek, ilgili alanları doğrultusunda eğitimlerine katkı sağlamak ve beceri kazandırmak bizlerin görevidir. Bu açıdan onlar için oluşturduğumuz tesislerin yanında Gençlik Merkezimiz de hem ilçemiz hem şehrimiz gençliği için önemli bir kazanım olacaktır. Gerekli çalışmaları hızlandırarak, belediyemizin tahsis edeceği yerde inşallah en kısa sürede gençlik merkezini gençlerimizin hizmetine sunmak istiyoruz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}