HaberlerTekirdağ HaberleriTekirdağ'daki annelere 'Çocuklarla Etkili İletişim' eğitimi verildi

Tekirdağ'daki annelere 'Çocuklarla Etkili İletişim' eğitimi verildi - Tekirdağ Haberleri

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Anneleri isimli sosyal medya topluluğunun işbirliği ile 'Çocuklarla Etkili İletişim' konulu seminer düzenlendi.

Tekirdağ'daki annelere 'Çocuklarla Etkili İletişim' eğitimi verildi

Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi'nde gerçekleşen seminerde Çocuk Gelişim Uzmanı İdil Şengöz Tosun, çocuklarla etkili iletişim, anne-baba tutumları ve eğitimde ödül-cezanın yeri konuları ile ilgili önemli bilgiler verdi. Seminer öncesi konuşma yapan Tekirdağ Anneleri platformu temsilcisi Didem Akbaş Topuz, anne-baba-çocuk eğitimine verdikleri desteklerden dolayı Süleymanpaşa Belediyesine teşekkür etti.
Seminere konuşmacı olarak katılan Aile Danışmanı ve Çocuk Gelişim Uzmanı İdil Şengöz Tosun, Çocuklarla Etkili İletişim, Anne-Baba Tutumları ve Çocuk Eğitiminde Ödül ve Cezanın Yeri olmak üzere üç başlık altında çok önemli bilgiler paylaştı. Yaklaşık 2 saat süren seminer, anne-babaların soruları ile devam etti.
Semineri Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral da takip etti. Güral, seminer sonunda konuşmacı İdil Şengöz Tosun'a çiçek takdim etti.

Tekirdağ’daki annelere ‘Çocuklarla Etkili İletişim’ eğitimi verildi

SIRADAKİ HABER
}