HaberlerSamsun HaberleriGelişime ortak katkı

Gelişime ortak katkı - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 'Şehirler büyürse Türkiye büyür. Bu bilinçle bizler de yerel ölçekte yaptığımız çalışmalarla hükümetimizin Türkiye'yi kalkındırmasına katkıda bulunuyoruz' dedi

Gelişime ortak katkı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti İlçe Başkanı Ercan Eler ile Canik Belediyesi Meclis üyelerinin de yer aldığı ziyarette Karaduman ve yönetim kurulu üyelerine başarı dileyen Başkan Genç, AK Parti'nin 150 yıllık bir davanın adı olduğunu belirterek, yeni yönetimin devraldığı bayrağı daha yukarı taşıyacağına inandığını söyledi. Genç, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ortak akılla şehrin ve ülkenin gelişimi için çalışacaklarını ifade etti.

KALKINMAYA KATKI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde AK Parti hükümetleriyle birlikte değişim ve dönüşüm yaşayan Türkiye'nin dünyada söz sahibi olduğunu vurgulayan Başkan Genç, "Bizler de yerel ölçekte yaptığımız çalışmalarla Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunuyoruz. Bir yandan şehirleşme anlamında şehrimizde fiziki gelişim ve dönüşüm sağlarken, diğer yandan çocuk ve gençlerimizin milli ve manevi değerlerimizle büyümesi için çalışıyoruz" dedi.

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

AK Parti'nin büyük bir aile olduğunu dile getiren Başkan Genç, "AK Parti hükümetleri ile birlikte Türkiyemiz her alanda inanılmaz bir şekilde büyüdü, gelişti. Türkiye şu anda ekonomisiyle, ticaretiyle, ve siyasi olarak güçlü bir ülke. Bize düşen görev yapacağımız her çalışmada Samsun'un, dolayısıyla Türkiye'nin büyümesine katkıda bulunmaktır. Biz Samsunlular olarak büyük bir aileyiz. Ve bu büyük aile olarak hep birlikte hükümetimizin de desteğiyle şehrimizi daha ileri taşıyabiliriz" diye konuştu.

HEPİMİZ İÇİN ŞANS

Bugüne kadar teşkilatlarla uyumlu bir şekilde çalıştıklarını da belirten Başkan Genç, "Gayesi halkımıza, ülkemize hizmet etmek olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti'de siyaset yapmak hepimiz için bir şanstır. Bizler her zaman teşkilatlarımızla, halkımızla, sivil toplum örgütlerimizle bugüne kadar uyumlu bir şekilde çalıştık, bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Ssayın İl Başkanımız ve yönetimi, devraldıkları hizmet bayrağını daha ileri taşıyacaktır. Yeni yönetimin partimize, şehrimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

SAMSUNSPOR KİTABI

Canik'te yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Genç'e teşekkür eden İl Başkanı Karaduman da, AK Parti olarak 2019, 2023 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla yürüyeceklerini söyledi. Başkan Genç, ziyaretin sonunda Karaduman’a Canik Belediyesi tarafından bastırılan Geçmişten Günümüze Samsunspor kitabı ve Canik Belediyesi kurs merkezlerinde kursiyer kadınlar tarafından perspektif sanatıyla yapılan tablo hediye etti.

 

SIRADAKİ HABER
}