HaberlerSamsun HaberleriÜyelerimizin menfaati önceliğimiz

Üyelerimizin menfaati önceliğimiz - Samsun Haberleri

Samsun Marangozlar-Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan adayı Cengiz Gürtan, 'Üyelerimizin ticari menfaatlerini korumak ve haksız rekabeti engellemek en büyük hedefimizdir' dedi

Üyelerimizin menfaati önceliğimiz

Marangozlar-Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri öncesi yönetime talip olan Cengiz Gürtan, amaçlarının oda üyelerinin menfaatlerini korumak olduğunu ifade etti.

ŞEFFAF YÖNETİM

'Harekette birlik olmazsa, fikirdeki birlik faydasızdır' ilkesiyle yola çıktıklarını, oda olarak yapılacak her çalışmayı üyelerine duyuracaklarını ve şeffaf bir yönetim anlayışı içerisinde olacaklarını kaydeden Gürtan, "Alınacak kararlardan ve mesleki değişikliklerden üyelerimizi de bilgi sahibi etmek için farklı organizasyonlar gerçekleştireceğiz" dedi.

HAKSIZ REKABETE ÖNLEM

Nitelikli eleman istihdam ettirebilmesi için üyelerini gereken kuruluşlarla ortak platformda buluşturacaklarının altını çizen Gürtan, sanayi sitelerinin temizlik, yol, aydınlatma gibi fiziki sorunlarını ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla iletişim halinde olarak çözeceklerini kaydederek, "Üyelerimizi sektör ile ilgili her türlü gelişme ve yenilikten haberdar etmek için gerekli oganizasyonları yapacağız. Üyelerimizin ticari menfaatini koruma ve haksız rekabeti engellemek için kayıt dışı üretimi önleyeceğiz. Yönetim şeklimizle ve çalışma ilkelerimizle farkındalık yaratıp, bölgesel ve sektörel kalkınmada söz sahibi bir oda olmak en büyük hedefimizdir” diye konuştu.

HER ALANDA DESTEK

Gürtan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Bölgesel ekonomiye katkı sağlayacak biçimde, bilgisini çağın teknolojisiyle destekleyen, tecrübesini sürekli iyileştirmeye ve geliştirmeye çalışan, üye odaklı fayda yaratma anlayışı taşıyan sosyal sorumluluğumuzun bilincinde, çağdaş yönetim anlayışı ile kurumsal bir yapı içinde, üyelerimize destek ve rehber olmak, toplumsal yarar sağlamak vizyonuna sahibiz. Esnafı yaşat ki toplum gelişsin prensibinden hareketle birlik içerisinde ben değil, biz olarak çalışmak Samsun Marangozlar Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak ülke ekonomisine, üyelerimizin gelişimine katkı sağlayarak refah seviyesini artırmak misyonumuzdur."

SIRADAKİ HABER
}