HaberlerProfesyoneller RE/MAX MİNA'da

Profesyoneller RE/MAX MİNA'da

RE/MAX MİNA gayrimenkul danışmanlarına 2017 yılı ödülleri ofiste düzenlenen törenle verildi

Profesyoneller RE/MAX MİNA'da

RE/MAX MİNA Brokeri Hakan Yavuz, 2017 yılında gösterdikleri performansla başarılı olan gayrimenkul danışmanlarını, ofiste düzenledikleri törenle ödüllendirdiklerini söyledi. Yavuz, "1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün 105 ülkede yaklaşık 7 bin ofis ve 100 bini aşkın gayrimenkul danışmanı ile uluslararası düzeyde faaliyet gösteren dünyanın en büyük gayrimenkul organizasyonudur" dedi.

ÇALIŞMALAR HIZLANACAK

Yavuz, RE/MAX MİNA olarak 13. yıldır Samsun’da gayrimenkul sektöründe öncü olduklarını ve 2018 yılında da hedeflerinin danışman sayısını artırarak başarılı çalışmalarına hız katacağını söyledi.

İLK KEZ SAMSUN'DA YAPILACAK

Yavuz, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "7, 8, 9 Aralık 2017 tarihlerinde RE/MAX Türkiye’de düzenlenen ACP-Akredite Ticari Profesyonel-Ticari Gayrimenkul eğitimine katıldım. Eğitimi başarıyla tamamlayarak Amerika’da da geçerli olan ACP-Akretide Ticari Profesyonel Sertifikası aldım. Ayrıca, Türkiye RE/MAX POWER Start Eğitimi, 26 Mart’ta Karadeniz’de ilk defa Samsun Anemon Otel'de gerçekleştirilecek. Samsun’da uluslararası düzeyde bir eğitim organizasyonu için gayrimenkul sektöründe 'Kendi işinin patronu' olmak isteyenlerin bu eğitime katılmalarını önemle tavsiye ediyorum."

(ON)

SIRADAKİ HABER
}