HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'a müjdeli haber

Samsunspor'a müjdeli haber - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da yüklü miktardaki alacağı taksitlendirilen ancak ödeme günü yaklaşık 3 hafta geçen Bahia'ya geçtiğimiz günlerde ödeme yapıldığı ve 3 puan silinmesi riskinin ortadan kalktığı öğrenildi. Yine sözleşmesini tek taraflı fesih eden ve FIFA'ya başvurduğu belirtilen Mohamed Larbi'yle de kulüp avukatları görüşmelerini sürdürüyor.

Samsunspor'a müjdeli haber

TAKSİDİ ÖDENDİ

Samsunspor'da 2011-2012 sezonunda forma giyen Bahia'nın alacakları taksitlendirilmiş ve 100'er Bin Dolar olarak ödeniyordu. Ancak ortaya çıkan mali krizin ardından bu oyuncunun sondan 4. taksiti ödenememiş ve kulüp 3 puan silinmesi riskiyle karşı karşıya kalmıştı. Samsun Valisi Osman Kaymak'ın girişimleriyle Bahia'nın geciken transfer taksitinin ödendiği ve sıkıntının aşıldığı öğrenildi. Oyuncuya toplamda 300 Bin Dolar borç kaldığı belirtildi.

LARBI SIKINTISI

Kırmızı- Beyazlı kulüpte bir diğer sıkıntı ise sözleşmesini tek taraflı fesih edip giden Mohamed Larbi'ydi. Sezon başı transfer edilen ve ciddi bir sakatlık geçirip takımdan uzak kalan Larbi, alacakların ödenmediği için sözleşmesini tek taraflı fesih etmişti. Larbi'nin konuyu FIFA'ya taşıdığı iddia edilirken, Samsunspor kulüp avukatları Fransız oyuncunun temsilcileriyle teması kurdu. Larbi'nin alacağının da taksitlendirilerek ödeneceği ifade edildi.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}