HaberlerVan HaberleriVan'da 'Dijital Muhasebe ve Vergide Gündem' semineri

Van'da 'Dijital Muhasebe ve Vergide Gündem' semineri - Van Haberleri

Van Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirleri Odası (SMMMO) tarafından 'Dijital Muhasebe ve Vergide Gündem' seminerinin ikincisi düzenlendi.

Van'da 'Dijital Muhasebe ve Vergide Gündem' semineri

Odada düzenlenen seminer öncesinde bir konuşma yapan Van SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Şahin, Van'ın mücbir sebebinin bittiğini ve ödemelerin başladığını belirterek, vergi sorunlarının çözülmesi noktasında ilgililere gerekli bilgilerin aktarıldığını söyledi. Vergi sorunlarının çözülmesi noktasında özellikle siyasilere seslenen Şahin, 'Vergi sorunlarının mutlaka çözülmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu konuyu Van Valisi Murat Zorluoğlu ve Defterdar Murtaza Kamar'a ilettik. Kendileri bu konuyla ilgileneceklerini söylediler. Ancak ilin siyasileri, lütfen bu işle uğraşsın. Bu dertten kurtulmak istiyoruz. İlin siyasilerine kalmış bir iş. Torba Kanununa bir madde eklenerek bu iş çok kolayca çözülebilir diye düşünüyoruz' dedi.
Daha sonra e-defter konusunda da kısa bir bilgilendirmede bulunan Şahin, seminerin hayırlara vesile olması dileklerinde bulundu.
Program, İzmir SMMMO Eğitmeni Murat Omrak tarafından sunulan 'Son Yasal Düzenlemelerle E-Dönüşüm' sunumuyla seminer sona erdi.

Van’da ‘Dijital Muhasebe ve Vergide Gündem’ semineri

SIRADAKİ HABER
}