HaberlerABS Sanat, rakip tanımıyor

ABS Sanat, rakip tanımıyor

Fuarın ilgi odağı haline gelen ABS Sanat, organizasyon konusunda Samsun'da rakip tanımıyor

ABS Sanat, rakip tanımıyor

2. EV'leniyoruz Fuarı'nın açılmasıyla beraber ABS Sanat standı, evlenecek çiftlerin uğrak mekanı haline geldi. Fuar alanında yaptıkları şovlarla ilgi odağı olan ABS Sanat Genel Sanat Yönetmeni Altan Yücebaş, "ABS Sanat Samsun'da organizasyon denince akla ilk gelen, en eski yer. Bu stant, Samsun'un en iyi, en ucuz, en klas süsleme mekanı. İnsanlar önce bize gelsinler, sonra kaliteyi ve fiyatları diğer firmalarla karşılaştırsınlar" ifadelerini kullandı.

PORTFÖYÜMÜZ GENİŞLİYOR

Yıllardır Samsun'da hizmet verdiklerini ifade eden Yücebaş, "Gittikçe gelişiyoruz, portföyümüz büyüyor. Biz bir aile şirketiyiz, babadan oğula geçen bir mesleğimiz var. Fuara katılma amacımız; insanların bu alanda Samsun'un en iyisini görmeleri. Bu vesileyle kalbe hitap eden birçok uygulamamız vatandaşlara ulaşacak. Bizim referansımız iyi, bu konuda rahatız" diye konuştu.

HER ALANDA VARIZ

Tiyatro, animasyon, organizasyon konusunda hizmet sağladıklarını vurgulayan Yücebaş, "İşyerimiz İlkadım Bahçelievler Mahallesi'nde, araç parkımız mevcut. 35 çalışanımız ile yıllardır Samsun'un hizmetindeyiz, birçok organizasyon firması bizden destek alıyor. Düğün, sünnet, festival, doğum günü gibi çeşitli etkinliklere hizmet veriyoruz. Birçok ürünümüzü kendimiz imal ediyoruz. Hep söylediğimiz bir şey var; siz hayal edin, biz daha fazlasını yapalım" dedi.

Şükrü Berk ASKAR

 

SIRADAKİ HABER
}