HaberlerAfrin şehitlerine dua

Afrin şehitlerine dua

Terme Belediyesi'nin şubat ayı meclisinde gündem Afrin harekatıydı. Belediye Başkanı Şenol Kul başkanlığındaki mecliste, Afrin harekatında şehit düşen askerler için dua edildi.

Afrin şehitlerine dua

Terme Belediyesi’nin şubat ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanı Şenol Kul başkanlığında gerçekleşti. 4 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, Zeytin Dalı operasyonunda verilen şehitler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu, dualar edildi.

DUALARIMIZ ONLARLA

Başkan Kul, “Vatanımızın muhafazası ve milletimizin istikbali için canını feda eden tüm askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim, birlik ve beraberliğimize kast eden şer odaklarına fırsat vermeyen askerlerimize kuvvet versin. Şehit olan tüm askerlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabır ve başsağlığı diliyor, acılarını en derinden paylaşıyorum. Terörün bir an önce sona erip barışın sağlanması en büyük temennimizdir. Dualarımız Mehmetçiğimizle beraber" dedi.

Belediye Meclis Üyesi Şenan Akbulut tarafından okunan Kuran-ı Kerim ve yapılan duaların ardından meclis gündem maddeleri görüşüldü.

SIRADAKİ HABER
}