Haberler19 Mayıs Belediye Başkanı Topaloğlu: 'Yeni yüz yılın kapısı aralanıyor'

19 Mayıs Belediye Başkanı Topaloğlu: 'Yeni yüz yılın kapısı aralanıyor'

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, '2019'da Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçeceğiz. 100 yıl aradan sonra yeni bir 100 yılın kapısını aralıyoruz' dedi

19 Mayıs Belediye Başkanı Topaloğlu: 'Yeni yüz yılın kapısı aralanıyor'

AK Parti 19 Mayıs Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yazar, Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’na veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Topaloğlu, gençlik kolları yönetimine yaptıkları çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve 2019 yılında yapılacak seçimin önemine değindi.

GÖREV YAPMAYA HAZIRIM

Yazar, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, ‘Bu bir veda değil Fatiha’dır.’ Yaklaşık 3 yıl önce bizlere layık görülen Gençlik Kolları Başkanlığı görevini en iyi şekilde yapmak için var gücümüzle çalıştık. Sıfırdan bir oluşum içine girdik. ‘Kim var’ denildiğinde genç arkadaşlarımla birlikte sağımıza solumuza bakmadan ‘ben varım’ diyebildik" ifadelerini kullandı.

GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ

Ziyaretten dolayı Yazar’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Topaloğlu ise iki genel seçim, referandum ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde özverili çalışmalar yaptıklarını dile getirdi. Topaloğlu, “Türkiye'nin her seçimi çok önemli ve 3 Kasım 2019 seçimi bütün seçimlerden daha önemli. Çünkü 2019'da yaklaşık 100 yıldır Türkiye'de uyguladığımız parlamenter sisteminden Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçeceğiz. 100 yıl aradan sonra yeni bir 100 yılın kapısını aralıyoruz. 2019 seçimleri öncesinde hepimize önemli sorumluluklar düşüyor. Ben bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da gençlerimizin her zaman yanında olacağım” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}