HaberlerKocaeli HaberleriBaşkan Baran 'İşçimizin alın teri benim için önemli'

Başkan Baran 'İşçimizin alın teri benim için önemli' - Kocaeli Haberleri

Körfez'de toplu iş sözleşmesi görüşmelerine katılan Başkan İsmail Baran, 'Dört yıl boyunca işçimizin alın terinin karşılığını değil 1 gün, 1 saat bile geciktirmedik' dedi

Başkan Baran 'İşçimizin alın teri benim için önemli'

Körfez Belediyesi ile Belediye-İş arasında başlayan toplu iş görüşmelerinde ikinci oturum gerçekleştirildi. Toplantıya Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, KÖRPAŞ Genel Müdürü Kasım Tolun ve yöneticiler, Belediye-İş Şube Başkanı Osman Şar ve yönetim kurulu üyeleri ile temsilciler katıldı. İdari maddelerin masada yer aldığı toplantı öncesinde ilk olarak söz alan Sendika Başkanı Osman Şar, '3. toplu iş sözleşmemiz şimdiden hayırlı olsun' dedi.
İşçilerin emeğine dikkat çeken Başkan Baran da 'Çalışanımın alın terinin karşılığını vermek benim için son derece önemlidir. Tabii ki bu masada sendikamız görevini yapacak, taleplerini iletecek. Ama asıl önemli olan, çalışanımız maaş günü geldiğinde bankamatiğe gittiğinde boş bir hesapla karşılamaması. Biz göreve geldiğimiz günden bu yana yani dört yıldır değil bir gün bir saat bile işçimizin maaş ve ikramiyesini geciktirmedik. Bizim anlayışımız işçimizin alın teri kurumadan onun hakkını vermek. Güzel bir sözleşme dönemini de sonlandıracağız ve her iki tarafa da bu sözleşme hayırlı olacak' ifadelerini kullandı.

Başkan Baran “İşçimizin alın teri benim için önemli”

SIRADAKİ HABER
}