HaberlerEskişehir HaberleriCHP Alpu İlçe Teşkilatından Başkan Ataç'a ziyaret

CHP Alpu İlçe Teşkilatından Başkan Ataç'a ziyaret - Eskişehir Haberleri

Cumhuriyet Halk Partisi Alpu Teşkilatı, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'ı ziyaret ederek, hem projeleri dinlediler, hem de yapılması planlanan termik santrale 'Hayır' dediler.

CHP Alpu İlçe Teşkilatından Başkan Ataç'a ziyaret

CHP Alpu İlçe Başkanı Özgür Sarı, beraberindeki heyet ile Başkan Ataç'ı ziyaret etti. Sarı, 'Tepebaşı Belediyesi'nin hayata geçirdiği projeleri Başkanımızdan dinlemek üzere, örnek almak üzere geldik. Bu çalışmaların, hizmetlerin bir gün Alpu'ya da gelmesini diliyoruz' şeklinde konuştu.
Sarı ayrıca, Tepebaşı'na yapılması planlanan kömürlü termik santrale de değinerek, 'Termik santrale karşıyız. Bununla ilgili Başkanımız Ahmet Ataç'tan bilgiler aldık. Bu projenin, hayat bitirici bir proje olduğunu biliyoruz. İnsanlara bunu anlatmamız gerekiyor, ne gerekiyorsa yapacağız' dedi.
Ziyaret ile ilgili bir değerlendirme yağan Başkan Ataç, 'Alpu İlçe Başkanımıza ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Tepebaşı Belediyesi olarak hayata geçirdiğimiz projeleri anlatmaktan, paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Termik santral ise şu an Eskişehir'in en önemli konusu. Biz, sağlığımız için, çocuklarımız için bu santralin kurulmasına 'Hayır' diyoruz. Çünkü enerji üretmenin alternatif, zararsız yollarını Tepebaşı Belediyesi olarak biliyor, uyguluyoruz' dedi.

SIRADAKİ HABER
}