HaberlerSamsun sahip çıkamadı

Samsun sahip çıkamadı

Samsun Haber: Sevindik Boks Spor Kulübünün milli yumruğu Gizem En, Bursa Boks Spor Kulübü bünyesine katıldı. Zorunlu bir seçim yaptıklarını belirten Antrenör Ramazan Ballıoğlu, 'Gönlümüz isterdi ki Gizem, Samsun'u şampiyonalarda temsil etsin ama hangi kapıyı çaldıysak açılmadı. Samsun bize sahip çıkamadı'dedi

Samsun sahip çıkamadı

Samsun Haber: KARİYERİ BAŞARILARLA DOLU

Samsun'u boks kategorisinde katıldığı şampiyonalarda elde ettiği madalyalar ile başarıyla temsil eden Sevindik Boks Spor Kulübü bünyesinden ne yazık ki yıldız bir sporcu daha ayrıldı. Kariyeri başarılarla dolu olan Samsunlu Gizem, 2015-16 ve 2017 yılları içerisinde Türkiye şampiyonluğu, Avrupa'da ise ay-yıldızlı bayrağı 2 yıl üst üste Avrupa 3.cüsü olarak dalgalandıran bir sporcu. Şimdi de gözünü Dünya ve Avrupa'ya diken gizem 2018 yılı Gençlik olimpiyatlarına aday eldiven.

MECBUR KALDIK

Böylesine başarılı ve yetenekli bir sporcuyu başka iller adına yarıştırmanın kendisini üzdüğünü belirten Sevindik Boks Spor Kulübü Antrenörü Ramazan Ballıoğlu, "Gizem Samsun'un evladı. Maddi imkansızlara rağmen Samsun adına katıldığımız turnuvalarda başarılar elde ettik. Ama ekonomik şartları düzeltemeyince mecbur Gizem'i isteyen Bursa Spor Kulübüne verdik. Samsun'da hangi kapıyı çaldıysak bize açılmadı. Bu durum bizleri çok üzüyor. Samsun'un evlatlarına sahip çıkılmıyor"dedi.

Salim YILDIZ 

 

SIRADAKİ HABER
}