HaberlerSamsun EV'leniyoruz Fuarı'nın gözdesi Afacan AVM

Samsun EV'leniyoruz Fuarı'nın gözdesi Afacan AVM

45 bin çeşit ürün ile ev ve iş yeri donanımına dair tüm ihtiyaçları karşılayan Afacan AVM, Samsun 2. EV'leniyoruz Fuarı'nda yenilenen konseptini Samsunlularla buluşturdu. Ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Afacan AVM, 2. EV'leniyoruz Fuarı'nın gözdesi haline geldi

Samsun EV'leniyoruz Fuarı'nın gözdesi Afacan AVM

1980 yılında Osman Abanoz tarafından kurulan ve her geçen gün kendini yenileyerek bugün 45 bin çeşit ürün ile hizmet veren Afacan AVM, 2. EV’leniyoruz Fuarı’nda açtığı görkemli standıyla ziyaretçilerin akınına uğradı. Standında birbirinden özel ürünleri tanıtan Afacan AVM, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da fuara damgasını vurdu.

YENİLENEN KONSEPTİMİZİ TANITTIK

Fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan Afacan AVM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Abanoz, "Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da EV’leniyoruz Fuarı’ndaki yerimizi aldık. Fuar geçtiğimiz yıla oranla çok daha güzel ve memnuniyet vericiydi. Standımızda, yenilenen konseptimizi Samsunlularla buluşturduk. Ev ve iş donanımlarına dair akla gelebilecek tüm ürünlerin yer aldığı firmamızı, Samsun ve bölge halkına daha iyi tanıtabilmek için fuara katıldık. Bir zamanlar fuarla şehri olan Samsun yine bu özelliğini kazanmış durumda. Biz de yüzde yüz yerli sermaye sahip bir firma olarak, fuarlara katılım gösterip üzerimize düşen görevi yapıyoruz” dedi.

FUARA ÖZEL ETKİNLİKLER

Fuara özel etkinlikler düzenledikleri belirten Abanoz, "Standımıza gelen ziyaretçilerimizi mutlu edebilmek adına çeşitli etkinlikler düzenledik. Ziyaretçilerimize, isimlerinin hat sanatıyla yazılmış olduğu özel bir hediye sunduk. Aynı zamanda, çocuklarımızı da birbirinden güzel hediyelerle mutlu ettik. Kadınlar için ise güzellik bakım etkinliği düzenledik. İki güzellik uzmanımız tarafından verilen güzellik bakım etkinliği ile kadınlar, bir taraftan zengin ürün çeşidimizi görme fırsatı bulurken, bir taraftan da bakımlarını yaptırabildi” şeklinde konuştu.

X İNDİRİM ÇEKİ

Firma olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını dile getiren Mehmet Akif Abanoz, fuarda birbirinden önemli kampanyalar yaptıklarını söyledi. Abanoz, "Standımızı ziyaret eden tüm müşterilerimize, Afacan AVM’de kullanabilecekleri ve mart ayının sonuna kadar geçerli olan X indirim çeki hediye ettik. Müşterilerimiz, bu çek sayesinde Afacan AVM’den yüzde 10 indirimden faydalanabilecek. Bu çek sayesinde, sürekli kullanabilecekleri ve avantajlardan faydalanabilecekleri bir Sever kartı da yine kendilerine armağan ettik” ifadelerini kullandı.

AFACAN AVM’DEN YENİ BİR GİRİŞİM

Afacan AVM’olarak yenilikleri yakından takip ettiklerini ve her zaman kendilerini geliştirdiklerini vurgulayan Abanoz, yeni bir girişim olan haburda.com’un müjdesini verdi. haburda.com ile artık internet pazarına da yer alacaklarını kaydeden Mehmet Akif Abanoz, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “ Sürekli yenilenen ve çağı yakından takip eden bir firma olarak, 2018’de de yenilenmeye ve ilerlemeye devam edeceğiz. Çok kısa bir süre sonra haburda.com aracılığı ile tüm ürünlerimizi internet üzerinden de müşterilerimizle buluşturacağız. Profesyonel bir kadro ile hazırlıklarını yaptığımız bu projemiz, kısa zamanda ülkemizde çok iyi bir konuma gelecek.”

Mehtap YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}