HaberlerSamsunspor HaberleriSamsun Valisi Osman Kaymak'tan tebrik ve teşekkür

Samsun Valisi Osman Kaymak'tan tebrik ve teşekkür - Samsunspor Haberleri

Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Erzurumspor'u yenen futbolcuları tebrik ederken, takıma galibiyet primi veren işadamı Galip Öztürk ve karşılaşmada tribünleri dolduran taraftarlara teşekkürlerini sundu.

Samsun Valisi Osman Kaymak'tan tebrik ve teşekkür

TARAFTARA ARMAĞAN

Samsun Valisi Osman Kaymak, twitter hesabından yaptığı yorumlarla Büyükşehir Belediye Erzurumspor'u yenen Samsunspor'u tebrik etti. Vali Kaymak, "Büyükşehir Belediye Erzurumspor galibiyetini bizlere yaşatan Samsunsporumuzun, teknik heyetini, futbolcularımızı ve yeni yönetimi kutluyorum" dedi. Karşılaşmada tribünleri dolduran taraftarları da unutmayan Vali Kaymak, "Maç sonuna kadar desteğini sürdüren vefakar taraftarımıza teşekkür ediyorum. Bu galibiyet taraftarlarımıza armağan olsun" yorumunda bulundu.

ÖZTÜRK'TEN 100 BİN TL

Geçen haftaki Adana Demirspor maçında 200 Bin TL'lik prim dağıtan Metro Holding Kurucu Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Erzurum galibiyeti içinde 100 Bin TL'lik prim gönderdi. Galip Öztürk'ün bu jestini de unutmayan Vali Osman Kaymak, "Hafta sonu oynadığı Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçını 1-0 kazanan Samsunsporumuza galibiyet primi veren, Samsunlu işadamımız Sayın Galip Öztürk’e çok teşekkür ederiz" diye twett attı. Taraftarlar sosyal medyadan Öztürk'ü sevgilerini yorumlarla gösterdi.

SIRADAKİ HABER
}