HaberlerSamsunspor HaberleriSportif Direktör Coşkun Zeren: 'Hedefimiz ligde kalmak'

Sportif Direktör Coşkun Zeren: 'Hedefimiz ligde kalmak' - Samsunspor Haberleri

Sportif Direktör Coşkun Zeren, 'Alt sıralardan uzaklaşmak adına avantaj yakaladık. Bizim ilk hedefimiz ligde kalmak. Önümüzdeki 3-4 maçlık periyottan iyi sonuçlar çıkarırsak, zaten yeni bir hedef oluşacaktır' dedi.

Sportif Direktör Coşkun Zeren: 'Hedefimiz ligde kalmak'

HER MAÇ ZOR

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Büyükşehir Belediye Erzurumspor'u yenerek düşme hattından biraz daha uzaklaştıklarını ifade etti. Zeren, "Her maç çok zor. Bizim için daha da zorlu, çünkü kadro derinliği olmayan bir takımız. Bu ay 7 maç oynayacağız. Kart cezaları ve sakatlıklar bizi zorlayacak. Alt sıralardan uzaklaşmak adına bir avantaj yakaladık ve bunu korumak zorundayız. Bunun için aynı motivasyonla ve performansla oynamamız lazım. Bir kaç maç kaybedersek avantajı kaybederiz" diye konuştu.

VALİYE TEŞEKKÜR

Zeren, "Ligde takımlar birbirinden çok uzak değil. Puan farkları yakın. Ligde işimiz bitmedi, hatta zorlu bir süreçteyiz. Rahat değiliz ama avantajımız var ve bunu korumak bizim elimizde. Hedefimiz halen ligde kalmak. Her maçtan puan almak için çalışacağız. İlk hedefimizi 3 veya 4 maçlık periyodu en iyi şekilde atlatmak. Bunu başarırsak zaten hedef kendi kendine ortaya çıkmış olur. Şehirde güzel bir bütünleşme var. Bu da takıma olumlu yansıyor. Bu oluşumun mimarı Valimiz Osman Kaymak'a teşekkür ederiz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}