Ankara haber: Öz Taşıma-İş'ten vefat eden üyesi ve şehitler için mevlit

Ankara haber: Öz Taşıma-İş Sendikası, hem hayatını kaybeden üyesi hem de Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Mehmetçikler için mevlit okuttu.

Öz Taşıma-İş'ten vefat eden üyesi ve şehitler için mevlit

Öz Taşıma-İş Sendikası, Gaziantep Gazi Ulaş AŞ'de çalışan ve geçtiğimiz günlerde aracıyla geçirdiği kazada hayatını kaybeden üyeleri Ömer Bayındırlı'nın ailesine hem taziye ziyaretinde bulundu hem de Ferdi Kaza Sigortası kapsamında 30 bin lira değerindeki çeki takdim etti. Programa katılan Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kayabaşı tarafından aileye takdim edilen çek sonrası hayatını kaybeden Ömer Bayındırlı ve Afrin'de teröristlerle kahramanca mücadele ederken şehit olan Mehmetçikler için mevlit okutulup, dualar edildi.
Okutulan mevlit sonrası Öncüpınar Hudut Bölük Komutanlığını ziyaret eden sendika yetkilileri ve üyeler, Zeytin Dalı Harekatı'na verdikleri desteği bir kez daha gösterdi. Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Kayabaşı, 'Şanlı ordumuzun dün olduğu gibi bugün de bu haklı davasında yanındayız, onlarla omuz omuzayız. Allah ordumuza, kahraman Mehmetçiklerimize güç, kuvvet versin. Dualarımız onlarla' dedi.
Gerçekleştirilen ziyarete Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kayabaşı, Gazi Ulaş AŞ Genel Müdür Yardımcısı Şerif Subaşı, Öz Taşıma-İş Sendikası Gaziantep İl Temsilcisi Halil İbrahim Kaya, iş yeri temsilcileri ve çok sayıda üye katıldı.

Öz Taşıma-İş’ten vefat eden üyesi ve şehitler için mevlitEN ÇOK OKUNANLAR

OMÜ'yü yasa boğan ölüm!

1 OMÜ'yü yasa boğan ölüm!

Samaras büyük oynuyor

2 Samaras büyük oynuyor

Samsunspor'da tartışılan revizyon

3 Samsunspor'da tartışılan revizyon

Çorum'dan Samsun'a dev yatırım

4 Çorum'dan Samsun'a dev yatırım

Bu ne hal Ayite?

5 Bu ne hal Ayite?

 Vali Kaymak'tan mutlusu yok

6 Vali Kaymak'tan mutlusu yok

1 milyon solucan ile organik gübre üretiyor

7 1 milyon solucan ile organik gübre üretiyor

Yarı yarıya düşüş

8 Yarı yarıya düşüş

Geçimden ötesi de var...  

9 Geçimden ötesi de var...  

Kuzey Irak'ta çatışma: 2 askerimiz şehit oldu

10 Kuzey Irak'ta çatışma: 2 askerimiz şehit oldu


SIRADAKİ HABER