HaberlerAvizeci Consept ve Casabella ile Konsepte dair her şey

Avizeci Consept ve Casabella ile Konsepte dair her şey

2. EV'leniyoruz Fuarı'ndaki ışıltılı stantıyla ilgi odağı olan Avizeci Consept ve Casabella, ev konseptine dair geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor

Avizeci Consept ve Casabella ile Konsepte dair her şey

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde perşembe günü açılan 2. EV'leniyoruz Fuarı'ndaki ışıltılı standıyla dikkat çeken Avizeci Consept ve Casabella, Samsunluların akınına uğradı.

GERÇEK KALİTE BİZDE

Ev konseptine dair geniş ürün yelpazesiyle dikkat çektiklerini vurgulayan Avizeci Consept ve Casabella firmasının sahibi Metin Işıtan, "Avizeci Consept ve Casabella mağazalarımızda avizeden vazoya, tablodan abajura ev konseptine dair her şey var. Evlere konsept kazandırıyoruz, memnun müşteri sayımızı artırdık. Müşterilerimiz mağazaya girdiklerinde farkı anlıyor, insanlar gerçek kaliteyi bizde görüyor" ifadelerini kullandı.

YÜZDE 40 İNDİRİM

Fuar ve sezon indirimi yaptıklarını belirten Işıtan, "Mart ayına kadar yüzde 40 sezon indirimimiz var. Vatandaşlar bu cazip fiyatları mutlaka değerlendirmeli. 150 liradan 15 bin liraya kadar ürünlerimiz mevcut. Bu yönümüzle her keseye uygun bir nitelik taşıyoruz. Ürünlerimizin tamamı orjinal. Kendi üretimlerimiz ve ithal ürünlerimiz mevcut. Özel tasarım ürünlere ağırlık verip, konsepte uygun ürünler yapıyoruz" şeklinde konuştu.

ZENGİN AKSESUAR GRUBU

Atakum'da 3 şubeleri bulunduğunu ifade eden Işıtan, "İşe imalatla başladık. Aksesuar grubumuz çok zengin. Müşteriler zevkine uygun bir şeyi mutlaka buluyor. Evlere kadar gidip konsepte uygun avize seçimi yapıyoruz. Duvar kağıdı çalışmalarımızı yerinde yapıyoruz. Duvar kaplama ayna imalatını biz yapıyoruz. Fuara ismimizi daha çok duyurmak için katıldık. Standımıza yoğun ilgi var. Görünüm ve personel ilgisi anlamında dikkat çekiyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Ürünlerimiz hizmet garantimiz altında" dedi.

YÜKSEK KALİTE

Ürün desteklerinin üst düzey olduğunu belirten Işıtan, "Müşteriyle işimiz ürünü sattığımızda bitmiyor. Teknik servis desteğimiz devam ediyor. LED aydınlatma gruplarındaki taklit ürünlerde 6 ayda sorunlar çıkmaya başlıyor. Bu ürünlerde ucuza kaçılmamalı. Biz en kaliteli orjinal malzemeleri kullanıyoruz. Hedefimiz daha çok insana ulaşıp ihtiyaçlarını en kaliteli biçimde karşılamak" diye konuştu.

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}