HaberlerKocaeli HaberleriBaşkan Karabacak ve Darıcalı muhtarlar Ankara'da

Başkan Karabacak ve Darıcalı muhtarlar Ankara'da - Kocaeli Haberleri

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve Darıcalı mahalle muhtarları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleşen AK Parti Grup Toplantısı'na katıldılar.

Başkan Karabacak ve Darıcalı muhtarlar Ankara'da

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve Darıcalı mahalle muhtarlar ile birlikte Ankara'ya gitti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleşen AK Parti Grup Toplantısı'na katılan başkan Karabacak ve muhtarlar, daha sonra AK Parti Kocaeli Milletvekilleri tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ağırlandılar. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık tarafından da ağırlanan heyet Fikri Işık'la Darıca'da yapılan ve yapımı devam eden projelerle ilgili bir süre fikir alışverişinde bulundular.
Gerçekleştirilen ziyaretle ilgili konuşan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, kendilerini en iyi şekilde ağırlayan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve bölge milletvekillerine teşekkür ederek, 'Darıca ilçesi olarak kaymakamlık, belediye, diğer kamu kuruluşları ve bütün sivil toplum kuruluşları ile birlikte ilçemizin gelişimi için hep birlikte çalışıyoruz. Bugün de muhtarlarımızla birlikte Ankara'da farklı bir program gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemiz adına hizmet üreten herkese teşekkür ediyorum' dedi.

Başkan Karabacak ve Darıcalı muhtarlar Ankara’da

SIRADAKİ HABER
}