HaberlerSamsun HaberleriSamsun'dan Afrin'e Türk bayraklı destek

Samsun'dan Afrin'e Türk bayraklı destek - Samsun Haberleri

Samsun'da Bahçelievler Mahallesi 56'lar Caddesi'ni gezerek vatandaşlarla sohbet eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Zeytin Dalı Harekatı için dükkanlarını bayrakla süsleyen esnafa teşekkür etti

Samsun'dan Afrin'e Türk bayraklı destek

İlkadım Belediye BaşkanıErdoğan Tok, Bahçelievler Mahallesi 56’lar Caddesi'ni gezerek esnaflara bol kazanç diledi, yol boyunca vatandaşlarla selamlaşarak bir süre sohbet etti.

GÜLER YÜZLÜ KARŞILAMA

Her fırsatta halkla bir araya gelerek esnafın ve vatandaşın düşünce, öneri ve talepleri aldıklarını ifade eden Başkan Tok, esnaf ziyaretini Bahçelievler Mahallesi 56’lar Caddesi’nde gerçekleştirdi. Esnafların güler yüzü ve memnuniyeti ile karşılaşan Başkan Tok, işyeri camlarına ve kapı önlerine Türk bayrağı asan işletme sahiplerine teşekkür etti.

GURUR DUYUYORUZ

Ülke gündemine dair yapılan sohbette, Afrin Zeytin Dalı Harekatı’nda kahramanca mücadele veren Mehmetçiklerin yanında olduklarını dükkanlarına bayrak asarak gösteren esnaflar, "Ülkemizin sınır
güvenliğini tehdit eden teröristleri yok etmek için canlarını feda eden tüm askerlerimize dualar gönderiyoruz. Kahraman evlatlarımızla gurur duyuyoruz. Allah yardımcılar olsun" diye konuştu.

SIRTIMIZ YERE GELMEZ

Ülkenin bütünlüğü için kenetlenmekten başka çare olmadığını dile getiren Başkan Tok, "Tarih boyunca nice badireler atlattık. Nice zorlukların üstesinden milletçe geldik. Biz de vatan ve bayrak namustur. Namusuna halel getirmemek için canını gözünü kırpmadan ülkesi ve milleti için feda eden milletiz. Kınalı kuzuları, koç yiğitleri için ‘bir değil bin evladım olsa, vatana kurban ederim’ diyen sayısız anne ve babaların olduğu kutlu bir ülkede yaşıyoruz. Başka milletlerde olmayan bu sarsılmaz inanç ve irade, vatan sevgisi ve birliktelik oldukça ülkemizin sırtını kimse yere getiremez" ifadelerine yer verdi.

SIRADAKİ HABER
}