İzmir haber: Başkan Uğurlu okul aile birliği başkanlarını ağırladı

İzmir haber: Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, 'Yerel Buluşmalar' etkinliği kapsamında ilçede bulunan okulların okul aile birliği başkanları ve üyelerini konuk etti. Hemşehrileriyle aynı sofrayı paylaşmaya devam eden Başkan Uğurlu, toplantıya annesi ile birlikte katılan küçük misafiriyle özel olarak ilgilendi.

Başkan Uğurlu okul aile birliği başkanlarını ağırladı

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, İlçe Kaymakamı Kemal Kızılkaya ile birlikte 15 Temmuz Kültür Sarayı'nda okulların okul aile birliği başkan ve üyeleriyle bir araya geldi.
Misafirlerinin talep ve beklentilerini dinleyip tek tek not alan Uğurlu, Kemalpaşa'da yaşanan değişim ve dönüşümü anlattı. Kemalpaşalılara daha rahat yaşam alanları sunmak için çalıştıklarını kaydeden Uğurlu, parklarıyla, spor tesisleriyle, kültür merkezleriyle, yollarıyla, sağlık ocaklarıyla, pazar yerleriyle Kemalpaşa'nın bambaşka bir görümüne kavuştuğunu ifade etti.

'Eğitim önceliğimizdir'
Eğitim ve öğretime büyük önem verdiklerini belirten Başkan Uğurlu, eğitim camiasının görüş ve önerilerinin kendileri için çok önemli olduğuna dikkat çekti. 'Bugüne kadar kaymakamlığımız ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile istişarelerde bulunarak okullarımıza ve öğrencilerimize destek olmaya özen gösterdik. Özellikle eskiden belde ve köylerimiz olan yeni mahallelerimizde bulunan okullarımızda tadilat çevre düzenlemesi gibi birçok çalışma yaptık. Hakeza merkezde bulunan okullarımızın da taleplerini bugüne kadar karşılıksız bırakmadık. Eğitime öncelik verdiğimizi belirterek, bundan sonra da okullarımızdan ve sizlerden gelen talepleri karşılıksız bırakmayacağımızı hatırlatmak isterim' diye konuştu.
Başkan Uğurlu, konuşmasının ardından okul aile birliği başkanları ve üyelerinden gelen talepleri dinleyip tek tek not aldı.
Toplantıya İlçe Kaymakamı Kemal Kızılkaya, Milli Eğitim Müdürü Fikret Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Kırkpınar ve davetliler katıldı.

Başkan Uğurlu okul aile birliği başkanlarını ağırladıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlular dikkat! Kartınıza el konulabilir

1 Samsunlular dikkat! Kartınıza el konulabilir

Samsun'da feci kaza: 1 ölü

2 Samsun'da feci kaza: 1 ölü

Samsun'da dehşet! Bıçağı ensesine sapladılar

3 Samsun'da dehşet! Bıçağı ensesine sapladılar

Cenaze naklinde yeni dönem

4 Cenaze naklinde yeni dönem

Kılıç ve Akcagöz düellosu sürüyor: 'Cesareti varsa karşıma çıksın'

5 Kılıç ve Akcagöz düellosu sürüyor: 'Cesareti varsa karşıma çıksın'

Samsun'da otomobil elektrik direğine çarptı: 1 ölü, 1 yaralı

6 Samsun'da otomobil elektrik direğine çarptı: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da inşaat iskelesi çöktü

7 Samsun'da inşaat iskelesi çöktü

Bakan Demircan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

8 Bakan Demircan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

Samsun'da 10 ayrı suçtan aranan cezaevi firarisi yakalandı

9 Samsun'da 10 ayrı suçtan aranan cezaevi firarisi yakalandı

Samsun'da uyuşturucu ticaretine tutuklama

10 Samsun'da uyuşturucu ticaretine tutuklama


SIRADAKİ HABER