Düzce haber: Kreş öğrencilerinden askere resimli destek

Düzce haber: Askerlere destek vermek için Düzce İl Jandarma Komutanlığını ziyaret eden ve çizdikleri resimleri askerlere teslim eden kreş öğrencileri, arama, kurtarma ve narkotik köpeklerinin gösterisini meraklı gözlerle izledi.

Kreş öğrencilerinden askere resimli destek

Afrin'de devam eden operasyonlar nedeniyle askere destek vermek amacıyla İl Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Şükran Öney Anaokulu Öğrencileri çizdikleri resimleri ve hediyeleri Afrin'deki askerlere teslim edilmek üzere Jandarma Komutanlığı personeline teslim etti. Minikler İl Jandarma Komutanlığı ziyaretleri esnasında Jandarma Arama Kurtarma ve Narkotik köpeklerini gösterisini de izleyerek köpekleri sevdiler.
Afrin'de devam eden operasyonlar Türk Milletini 7'den 77'ye harekete geçirdi. Düzce Şükran Öney Anaokulu öğrencileri ve Özel Doğuş Kreşi öğrencileri de askerlere moral vermek ve asker sevgilerini göstermek için Düzce İl Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ettiler. İl Jandarma Komutan Vekili Albay Mustafa Çetinkaya ve Komutan Yardımcısı Albay Serdar Dolu ve jandarma personeli tarafından karşılanan minikler, jandarma ekiplerinin kullandığı teçhizatı incelediler. Ardından Jandarma ekiplerinin kayıp şahısları bulmada ve narkotik suçları önlemeden en büyük yardımcıları olan Ekin, Major ve Nana isimli köpeklerin gösterisini izleyen minikler, gösteri sonrasında ise köpekleri sevdiler.
Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Şükran Öney Anaokulu Müdürü Emine Taşlı, 'Biz Şükran Öney Anaokulu olarak Ülkemizin geçtiği bu kritik süreçte askerlerimize destek olmak adına bu projeyi hayata geçirmiştik. Aynı zamanda çocuklarımıza vatan sevgisini aşılamayı, bu durumu idrak etmelerini ve paylaşma duygusunu tatmalarını istedik. Minik hediyeler hazırladık. Ama tabi ki hedefimiz hediye değil tamamen onlara destek olduğumuzu, o minik yüreklerinde de kalplerinde o askerin attığını göstermek. Komutamız bizi çok güzel ağırladı. Çocuklarımız çok memnun oldu. İnşallah vatanımız en güzel şekilde savunan askerlerimize küçücük bir destek sağlamışızdır. Vatanımız sağ olsun, çocuklarımız bu bilinçle büyüsün istiyoruz. Çocuklarımız hediyelerin içerisine anne ve babalarının desteğiyle küçük notlar iliştirdiler' dedi.
İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Mustafa Çetinkaya ise miniklere teşekkür etti. Albay Çetinkaya, 'Ben öncelikle öğretmenlerime böyle bir ziyaret planladıkları için çok teşekkür ediyorum. Düzce'mizde Afrin harekatı başladığından beri değişik günlerde değişik saatlerde çeşitli insanlarımız gelerek Afrin'e gitmek Afrin'e çeşitli malzemeler göndermek talebiyle bize başvuruda bulunuyorlar. Biz inanıyoruz ki bu tertemiz duygularla gelen vatandaşlarımız olduğu sürece Milletimizin Devletimizin sırtı yere gelmez. Biz askerlere moral veren destek veren de milletimizin vatandaşlarımızın bu davranışlarıdır. Hepsine çok çok teşekkür ediyoruz. Akıllarında hiçbir soru işareti kalmasın. İnşallah en kısa sürede Türkiyemiz de bu harekattan da başına gelen bütün musibetlerden de yüzünün akıyla kazasız belasız çıkacaktır. Teşekkürler ediyoruz' diye konuştu.
Ziyaret Jandarma Komutanlığı personelinin minik öğrencilere ikramları ile sona erdi.

Kreş öğrencilerinden askere resimli destekEN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Hakem 'penaltı' dedi

2 Hakem 'penaltı' dedi

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

3 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Samsun'da Erva bebeğin dramı

4 Samsun'da Erva bebeğin dramı

Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

5 Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

6 Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

Samsunspor'da üzen istatistik

7 Samsunspor'da üzen istatistik

Emekliye müjdeli haber

8 Emekliye müjdeli haber

Bir anı, bir yazı...

9 Bir anı, bir yazı...

Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

10 Samsunspor PFDK'ya sevk edildi


SIRADAKİ HABER