HaberlerCalifornia HaberleriLong Beach'te çizgi roman fuarı

Long Beach'te çizgi roman fuarı - California Haberleri

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde düzenlenen Long Beach Comic Expo, binlerce çizgi roman ve çizgi film tutkununu bir araya getirdi.

Long Beach'te çizgi roman fuarı

ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Long Beach fuar alanında düzenlenen 'Long Beach Comic Expo' bu sene 200'ün üzerinde katılımcı ile binlerce çizgi roman ve çizgi film tutkununu ağırladı. Favori kahramanlarının kostümlerini giyerek fuarı ziyaret edenler, renkli görüntüler oluşturdu.
Fuara gelen ziyaretçiler, birçok çizer ve sanatçı ile tanışma fırsatı bulurken, fuarda koleksiyoncular için kurulan çizgi roman stantları çok ilgi çekti. Bilimkurgu, animasyon, çizgi roman hayranlarına yönelik birçok aksesuarın satıldığı fuarda, ayrıca yeni vizyona girecek filmler ve yayınlanacak kitapların da tanıtımı yapıldı.
Yeni vizyona girecek filmler arasında yer alan, 13 Mart'ta seyirciyle buluşacak, yönetmenliğini Mark Newton'un yaptığı 'Attack of the Southern Fried Zombies' büyük ilgi çekti. Filmin afiş tasarımını ise özellikle sinema endüstrisine yönelik çalışmaları ile bilinen Los Angeles'ta bulunan MOT Creative'in kreatif yönetmeni Ali Aydın gerçekleştirdi.
Fuarda aynı zamanda amatör kısa film gösterimleri, çocuklara yönelik bilim bölümü de yer aldı.

Long Beach’te çizgi roman fuarı

SIRADAKİ HABER
}