HaberlerAnkara HaberleriAtatürk Kültür Merkezi Başkanlığı Yayınlarına Ankara Kitap Fuarında büyük ilgi

Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı Yayınlarına Ankara Kitap Fuarında büyük ilgi - Ankara Haberleri

Türk kültürü ve sanatına ilişkin akademik yayınlarıyla ön plana çıkan Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı, yayınlarını 16-25 Şubat 2018 tarihleri arasında ATO Congresium'da okurlarla buluşturuyor.

Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı Yayınlarına Ankara Kitap Fuarında büyük ilgi

Türk kültür ve sanatının hemen her dalıyla ilgili yayınları gerek içerik zenginliği, gerekse baskı kalitesi ve fiyatlarıyla kitapseverleri ziyadesiyle memnun eden AKMB yayınlarını, kitapseverler B-6 numaralı sergide ziyaret ediyor. 17 Şubat Cumartesi üçüncü baskısı yapılan 'Türk Kültüründe Ağaç Kültü'nün yazarı Doç. Dr. Pervin Ergun okuyucularıyla bir araya gelerek, kitaplarını imzaladı.
18 Şubat Pazar günü ise 'Bilim Tarihinde Türkler' ve 'Osmanlılar'da Bilim ve Teknoloji' adlı kitapları yayımlanan yazar Prof. Dr. Melek Dosay Gökdoğan konuk olarak katıldı. Eserleri hakkında okurlarına bilgi veren Gökdoğan, sergiyi ziyaret eden Atatürk Kültür Merkezi Başkan Vekili Prof. Dr. Muhammet Hekimoğlu ile bir süre sohbet etti ve kitaplarını imzaladı.
Fuar boyunca AKMB yayınlarının yüzde 50 indirimli olarak satışa sunulacağı sergide 24 ve 25 Şubat tarihlerinde ise çok özel yayınların yazarları da okuyucularıyla buluşacak. Prof. Dr. Esin Kahya 24 Şubat Cumartesi günü saat 14.00'te, Prof. Dr. Cahit Kavcar ise 25 Şubat Pazar günü saat 14.00'te okurlarının kitaplarını imzalayacak. Kitapseverler sergiyi 25 Şubat'a kadar ziyaret edebilecek.

Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı Yayınlarına Ankara Kitap Fuarında büyük ilgi

SIRADAKİ HABER
}