HaberlerSamsun HaberleriBaşkanlığa değil hizmete talibim

Başkanlığa değil hizmete talibim - Samsun Haberleri

Samsun Kahveciler, Kafeteryacılar, Büfeciler, Çay Ocakları, Gazinocular Odası Başkan Adayı Cavit Yıldırım, 'Başkanlığa değil, hizmete talibim' dedi

Başkanlığa değil hizmete talibim

Samsun'un İlkadım İlçesi'nde esnafla buluşan Samsun Kahveciler, Kafeteryacılar, Büfeciler, Çay Ocakları, Gazinocular Odası Başkan Adayı Cavit Yıldırım, hizmete talip olduğunu ifade etti.

İSTENİLEN SEVİYEDE DEĞİL

Odanın, Samsun'un en büyük esnaf birliklerinden biri olduğunu ifade eden Yıldırım, "Buna rağmen odamızın yapısı maalesef istenilen seviyede değil. Sorunlarımız çok fazla ama bizim eleştirilere değil, hizmete ihtiyacımız var" dedi.

ORTAK AKILLA YÖNETİLECEK

Esnaftan büyük destek gördüğünü dile getiren Yıldırım, "Odamıza üye esnaf kardeşlerime, odamızın yapacağı hizmetleri en üst seviyeye çıkaracağımıza söz veriyorum. Ortak karar verme kültürünün oluşması, bireysellikten ve hanedanlıktan uzak, bir aile ortamı oluşturmak adına var gücümüzle çalışacağız" diye konuştu.

GÜNEŞİN DOĞDUĞU GÜN

Odayı kurumsal bir yönetim anlayışıyla yönetmeye talip olduğuna dikkat çeken Yıldırım, "Seçimin olduğu gün, odamız için güneşin doğduğu gün olacaktır" ifadelerine yer verdi.

 

SIRADAKİ HABER
}