HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Yılmaz: 'Samsun, Türkiye'ye örnek oluyor'

Başkan Yılmaz: 'Samsun, Türkiye'ye örnek oluyor' - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak birçok alanda Türkiye'ye örnek projeler yaptık. Herkesin belediyesi ve herkesin belediye başkanı anlayışıyla çalışıyoruz' dedi.

Başkan Yılmaz: 'Samsun, Türkiye'ye örnek oluyor'

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve bir akaryakıt firması ortaklığı ile yapılacak SAMULAŞ'a ait akaryakıt istasyonunun protokolü bugün Büyükşehir Belediye Başkanı ve SAMULAŞ Yönetim Kurulu BaşkanıYusuf Ziya Yılmaz ile firmanın Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Meral arasında imzalandı. 

'İNŞAAT ÇALIŞMALARI BAŞLADI'

Başkanlık makamında gerçekleştirilen imza töreninde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, SAMULAŞ Genel Müdürü Kadir Gürkan ve firma yetkilileri hazır bulundu. 2017 yılının Kasım ayında Atakum'daki akaryakıt istasyonu ve 3 katlı iş merkezi imarlı arsanın ihalesini yaptıklarını ve ihaleyi 14 milyon 55 bin TL'lik bedelle SAMULAŞ'ın almaya hak kazandığını hatırlatan Başkan Yılmaz, bugün yapılan protokolle de artık son aşamaya gelindiğini ve akaryakıt istasyonu için inşaat çalışmalarının başladığını söyledi. 

'TEK BEKLENTİMİZ, HAYIR DUASI'

Samsun Büyükşehir olarak her alanda Türkiye'ye örnek projeler yaptıklarını anlatan Yılmaz, "Herkesin belediyesi ve herkesin belediye başkanı anlayışıyla çalışıyoruz. Tek beklentimiz, hayır duası ve hoş bir seda bırakmaktır. Her başladığımız işi ve hizmeti önce milletimize sonra da Hakk’a hizmet olarak görüyoruz. Bugün protokolünü imzaladığımız akaryakıt istasyonuna da bu amaçla başladık. Belediyemizin bünyesinde birçok şirket var ve başarıyla çalışıyor. Hizmete sunmak için çalışmalarına başlayacağımız akaryakıt istasyonu da aynı kalite ve standartların çok üstünde hizmet kalitesiyleSamsun halkı ile buluşacak. Şunu kararlılıkla diyebiliriz kiSAMPET Samsun'un akaryakıttaki yeni markası olacak" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}