HaberlerSamsunlulara teşekkür

Samsunlulara teşekkür

5 yıl önce Bulvar AVM çok güzel bir projeydi. Çocukluğumuzun tütün kokan mekanları artık yeni yüzyıla uygun modern bir alışveriş merkezi olacaktı. Bu proje içinde olmayı çok istiyorduk. Otantik Kumpir ve Hacıoğlu Lahmacun olarak sektörün içindeydik. Eat'n fit firmasından teklif gelince bu marka ile AVM'ye yatırım yapmaya karar verdik.

Samsunlulara teşekkür

İlk yıllar bizim için çok zordu. Yeni bir AVM, telaffuzu bile tam yapılamayan marka, Samsunlu'nun yeni yeni tanışmaya başladığı lezzetler bizi zorluyordu. AVM’nin en büyük mekanında en geniş yiyecek menüsü, onlarca içecek çeşidi, tatlı ve dondurma grubuyla hizmete başladık. Sonrasında, Bulvar Alışveriş Merkezi'nin her geçen gün ziyaretçi sayısının artması, markayı elimizden geldiği kadar tanıtmamız, menüye kendimize ait yeni lezzetler ve waffle eklememiz Samsunlular tarafından karşılık buldu.

5 yılın sonunda Samsunlular tarafından bilinen, kalitesi ve lezzeti ile takdir edilen müessese haline geldik. Artık hedefimiz kalitemize yeni lezzetler eklemek ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda şehrin diğer noktalarına da yatırım yapmak. Tüm bu süreç içerisinde hep yanımızda olan müşterilerimize, Bulvar Alışveriş Merkezi yöneticilerine, yıllardır bizimle kader birliği yapmış çalışanlarımıza, dostlarımıza ve gazeteci arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.

SIRADAKİ HABER
}