HaberlerSamsun HaberleriAnkara'da, Samsun zirvesi

Ankara'da, Samsun zirvesi - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun kadrosu Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın makamında bir araya geldi. Samsun'un masaya yatırıldığı toplantıda birlik ve beraberlik görüntüsü verildi

Ankara'da, Samsun zirvesi

Sağlık BakanıAhmet Demircan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı veSamsun MilletvekiliÇiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Çağatay Kılıç, Fuat Köktaş,Hasan Basri Kurt veOrhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye BaşkanıYusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl BaşkanıHakan Karaduman, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve AK Parti İl Gençlik Kolları Bakanı Caner Göktepe, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın makamında bir araya geldi. AK Parti Samsun'un 'A takımı'nın bir arada olduğu toplantıda Samsun masaya yatırıldı ve hizmetler değerlendirildi.

DAHA İYİ HİZMET İÇİN

Sosyal medya üzerinden paylaşılan toplu fotoğrafla da AK Parti Samsun'da birlik ve beraberliğin altı çizilmiş oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan sosyal medya hesabı üzerinden "Samsunumuzu daha iyi hizmetlerle buluşturmak için Sn.Bakanımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İl Başkanımız,Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ile bir aradayız" mesajını yayınladı. AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç paylaştığı fotoğrafa, "Sayın Bakanımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, İl Başkanımız, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ile birlikte memleketimiz Samsun ile ilgili istişarelerde bulunduk" notunu düştü. AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı ile AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman da aynı fotoğrafı sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı. Milletvekilleri, Samsun için istişarelerde bulunduklarını söyleyerek toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}