Samsun Haber | Ankara'da, Samsun zirvesi

Samsun Haber | AK Parti Samsun kadrosu Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın makamında bir araya geldi. Samsun'un masaya yatırıldığı toplantıda birlik ve beraberlik görüntüsü verildi

Ankara'da, Samsun zirvesi

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Çağatay Kılıç, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve AK Parti İl Gençlik Kolları Bakanı Caner Göktepe, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın makamında bir araya geldi. AK Parti Samsun'un 'A takımı'nın bir arada olduğu toplantıda Samsun masaya yatırıldı ve hizmetler değerlendirildi.

DAHA İYİ HİZMET İÇİN

Sosyal medya üzerinden paylaşılan toplu fotoğrafla da AK Parti Samsun'da birlik ve beraberliğin altı çizilmiş oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan sosyal medya hesabı üzerinden "Samsunumuzu daha iyi hizmetlerle buluşturmak için Sn.Bakanımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İl Başkanımız,Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ile bir aradayız" mesajını yayınladı. AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç paylaştığı fotoğrafa, "Sayın Bakanımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, İl Başkanımız, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ile birlikte memleketimiz Samsun ile ilgili istişarelerde bulunduk" notunu düştü. AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı ile AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman da aynı fotoğrafı sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı. Milletvekilleri, Samsun için istişarelerde bulunduklarını söyleyerek toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

Zerrin SOMUNCUEN ÇOK OKUNANLAR

Arda Turan dede ocağında

1 Arda Turan dede ocağında

Görme engelli kayıp vatandaşı bulmak için köylüler seferber oldu

2 Görme engelli kayıp vatandaşı bulmak için köylüler seferber oldu

İkinci kattan düşen işçi hayatını kaybetti

3 İkinci kattan düşen işçi hayatını kaybetti

Çiftlik Bank soruşturmasında 4 tutuklama daha

4 Çiftlik Bank soruşturmasında 4 tutuklama daha

Kazadan sonra sürücü buhar oldu

5 Kazadan sonra sürücü buhar oldu

Hobi bahçesinde beslediği arıların soktuğu kişi ölü bulundu

6 Hobi bahçesinde beslediği arıların soktuğu kişi ölü bulundu

Başkent'te bomba alarmı

7 Başkent'te bomba alarmı

İlgisizlik, dikkat bozukluğuna neden oluyor

8 İlgisizlik, dikkat bozukluğuna neden oluyor

Yangın dumanından etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı

9 Yangın dumanından etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı

Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde bomba paniği

10 Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde bomba paniği


SIRADAKİ HABER