Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

2016 kadife kıyafetler, kadife elbise modelleri

2016 yılında kadife kıyafetler yeniden moda oldu. 2016 kadife elbise modellerinde neler var? Kadife etekler, kadife pantolonlar, kadife ayakkabılar ya da kadife ceketler. Hepsi tekrar moda oldu.

2016 kadife kıyafetler, kadife elbise modelleri

Yumuşak kadife 70'ler ve 80'lerin lüks kumaşlarındandı. 2016 yılında vintage rüzgarları esmeye devam ediyor ve kadife kıyafetler sezonun en gözde trendlerinden biri.

Bu sezon kadife kıyafetlerde siyahtan farklı olarak; gece mavisi, bordo, koyu kırmızı, yanık turuncu ve zümrüt yeşili gibi daha açık tonlarına mağazalarda sıkça rastlayacağız. 2016 yılında mağazalarda kadife elbise modellerinin yanında kadife pantolon, kadife etek, kadife ayakkabı ve kadife ceket modellerine sık sık rastlamanız mümkün.

Kadife kullanılması açısından zor bir kumaştır. Eğer kombininizde kadife kıyafetlere dikkat etmeniz birkaç önemli nokta var.

 1)Yeteri kadar Kadife

Kadife tek başına ‘star’ parçadır. Bu yüzden kombinizi yaparken kadifeyi tek bir yerde kullanmaya özen gösterin. Kadife blazer ceketler günlük bir görünüm için jean pantolonlarla kullanılabilir. Ayrıca Kadife bir etek veya kadife pantolon en güzel dantel işlemelerle ve ipek gömleklerle/bluzlarla gidiyor.

 2)Kusurlara Dikkat

Kadife ışıklı bir ortamda vücudunuzu kolaylıkla ele verir. Eğer fazlalıklarınız varsa üstünüze tam oturmayan ve koyu renkli modelleri kadife kıyafetleri tercih edebilirsiniz; lacivert, siyah en uygunu.

 3)Doğru Ütü

Kadife kıyafetleri giyerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da ütüsünün çok güzel yapılmış olması. Kadife kumaş olarak drapeleri çok iyi tutan, farklı kesim modellerini çok iyi gösteren bir yapıdadır. Bu yüzden Kadife kıyafetlerinizi bu özelliklerine dikkat ederek ütülemeyi unutmayın.

Sizler için hazırladığımız foto galeride 2016 kadife kıyafetleri bulabilirsiniz. Kadife elbise modellerinden kadife ayakkabıya kadar trent olan herşey haberimizin foto galerisinde mevcutEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü Bir anda ağzımdan çıktı

1 Samsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: 'Bir anda ağzımdan çıktı'

Samsunsporda sarı alarm

2 Samsunspor'da sarı alarm!

Samsunspor Samsunspor Başkanvekili Araboğlu  Tek derdimiz Samsunspor

3 Samsunspor: Samsunspor Başkanvekili Araboğlu 'Tek derdimiz Samsunspor'

Yılmaz, niye öfkelendi

4 Yılmaz, niye öfkelendi?..

Samsunspor Kader haftaları

5 Samsunspor: Kader haftaları

Samsun Haber Acılarla dolu bir sezon

6 Samsun Haber: Acılarla dolu bir sezon

Samsun Haber Savaşın çocukları annesiz kaldı

7 Samsun Haber: Savaşın çocukları annesiz kaldı

Acıpayam ilçe milli eğitim müdürü FETÖden gözaltına alındı

8 Acıpayam ilçe milli eğitim müdürü FETÖ'den gözaltına alındı

FETÖ soruşturması okulun adını değiştirtti

9 FETÖ soruşturması okulun adını değiştirtti

Samsun Haber Samsunda madde bağımlılarına manevi destek

10 Samsun Haber: Samsun'da madde bağımlılarına manevi destek


SIRADAKİ HABER