HaberlerBurası rant kapısı değil

Burası rant kapısı değil

Termespor Başkanı Oğuzhan Duran, Termespor'un rant kapısı olmadığını söyledi. Az laf çok iş sloganıyla yola çıktıklarını belirten Başkan Duran, 'Termespor ne benim, ne bir grubun, ne de bir siyasi partinin parçası değildir. Burası Terme halkının ortak değeridir, kimse rant kapısı olarak göremez'dedi.

Burası rant kapısı değil

CEVAP VERMEYECEĞİZ

Samsun Süper Amatör Ligde zirve yürüyüşü gerçekleştiren ve lider Havza Belediyespor'un 38 puanla en yakın takipçisi olan Termespor'da Başkan Oğuzhan Duran önemli açıklamalarda bulundu. Sosyal medya sayfasından çarpıcı açıklamalara imza atan Başkan Duran, "Termespor kimsenin parçası değildir, Terme halkının ortak paydasıdır. Kimse burayı rant kapısı olarak kullanamaz"dedi. Kendileri hakkında yapılan olumsuz söylemlere cevap vermeyeceklerini dile getiren Başkan Oğuzhan Duran, "Alt sıralardan aldığımız Termespor bugün ligin ikinci sırasında"dedi.

1 LİRA'LIK KATKIDA BULUNUN

Termespor için 13 haftadır ekibimle birlikte maddi manevi her türlü özveride bulunduk. Bu süreçte verdiğimiz emekleri, harcadığımız enerjimizi merak edenleri 10 Mart Cumartesi akşamı dayanışma gecesine bekliyoruz. Termespor, Terme halkının ortak değeridir. Halkın olan bu kulübün her kuruşunun Terme halkının adına takipçisi ve bekçisiyiz. Bu sebeple Terme halkının 7'den 70'e takımına sahip çıkmasını, iş adamlarının, esnafların ve memleket sevdalılarının kulübüne destek vermelerini, Termespor'a 1 lira da olsa katkıda bulunmalarını istiyoruz"diye konuştu.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}